SR Zivinice - by Faya_M5

SR Zivinice - by Faya_M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend

Eh sto nam to ne rece kad smo ocjenivali kola :icon_sad:
[/quote]

Ja reko prilikom prezentacije, ako sam sta zaboravio, vi pitajte ... :icon_confused:

Ma nema frke, bice bolje drugi put ... ;)
[/quote]

Ma ne ovaj detalj smo komentarisali za auspuh prlikom ocjenjivanja, mislili smo da je pilano ili nesto slicno, sad kada sagledam mozda je to bio nas propust sto te nismo pitali, nego smo samo zakljucili to je to... a jbga.. sad mi krivo, bice bolje next time.
 
Član
Bez brige drug, nema zamjerki.

Vama cestitam na trudu, a sto se tice propusta u organizaciji i nepostojanja check-listi, to nije do vas.

Vidimo se na sljedecem eventu.

Pozz...
 
Član
mtopic je napisao(la):
Bez brige drug, nema zamjerki.

Vama cestitam na trudu, a sto se tice propusta u organizaciji i nepostojanja check-listi, to nije do vas.

Vidimo se na sljedecem eventu.

Pozz...
sorry buraz i ja mislio da je pilano pa mi nije bilo jasno al vidim da postoji jako dobro objasnjenje... btw jel nam mozes odat ko ti je odradio ovako majstorski ova sjedista??
 
super slike druze,ima ih svakakvih!

a kao sto sam vec negdje rekao,meni astra najljepsa tog dana,dobro mazda je ipak vrh ,iskljucivo jer volim japance,ali pored nje mi je astra broj jedan.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
renault R-5 je napisao(la):
dobri autici, ali meni jedan zape za oko
ciji je onaj R5 bijeli, zna li neko

Lik je iz Ilijasa, pravo fin GT Turbo :icon_biggrin:

Vidio sam ga neki dan u Ljesevu ali nisam ni znao da je i on bio na utrkama! Reko vidi fine masine a on vec i po utrkama! :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
... btw jel nam mozes odat ko ti je odradio ovako majstorski ova sjedista??

Radio mi jedan stari majstor ovdje u Gradisci.
Kad sam prije Golfa vozio isto mi je on radio sjedista i bio sam prezadovoljan i radom i kvalitetom materijala.
 
Član
mtopic je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
... btw jel nam mozes odat ko ti je odradio ovako majstorski ova sjedista??

Radio mi jedan stari majstor ovdje u Gradisci.
Kad sam prije Golfa vozio isto mi je on radio sjedista i bio sam prezadovoljan i radom i kvalitetom materijala.

a tek cenaaaaa :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Ni cijena nije strasna, s obzirom na rezultat ... mene doslo 200 eura sve sa njegovim materijalom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top