SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bilo je dobro dok je trajalo, jer sam vidio koliko je sati sa onim tipovima sto su lupali i derali se citavo vrijeme. Momak koji je dobio od Muhe i slutio sam nekako jer kada je odvozeo test voznju vise ga nije bilo sa autom nego je samo hodao tamo-amo trazeci povod kao da mu je neko kriv.
Nadam se samo boljoj organizaciju jer ova danas me nesto nije impresionirala, i da ovo ne bude kraj zasto je kriva policija i samo oni jer nisu sve na vrijeme sprijecili.


http://www.youtube.com/watch?v=6a-r79WYzlg

http://www.youtube.com/watch?v=5ek5kZzFoj0
 
pustite se tuce, SR je bio super, puno auta, puno gledala, dosta brzih...kad bi se samo ovako nastavilo..

je li neko zna kolika je izlazna brzina calibre bila? i kolko je vozio zadnju voznju.
 
Administrator
bit ce i od mene slika... vidjeno bruka cunera neki se i upoznali poput nermina, davora, igyja, trizexa, dzeniiiiija :D, a vidjeni i green devil, trouble maker jedan kraj drugog na izlazu i ostali da ne nabrajam ;)
sve u svemu odlican provod ;)

il se meni cini ili uredjaj nije dobro mjerio izlaznu brzinu, tacnije mislim da je lagao... a mozda i grijesim ;)
 
ah da,zaboravio sam napisati da mi je jako drago sto sam upoznao armina,limpi-a,GFC-a,mahira,davora,rinalda i ljepsu polovinu,Igy-a,pioneer-a,edo 16v i jos drugih (nek mi oproste ako sam koga izostavio,ali me je dosta ljudi danas zaustavilo i upoznao sam dosta njih)
Ah, da..napokon me je Aditas primjetio..mada me je u prvom trenutku prepala pojava prilaska momka (velik i sirok)koji je registrovao moju pobunu za slajdranje po parkingu gdje su nam auta bila parkirana,heheheh
 
Član
namikbh je napisao(la):
Bilo je dobro dok je trajalo, jer sam vidio koliko je sati sa onim tipovima sto su lupali i derali se citavo vrijeme. Momak koji je dobio od Muhe i slutio sam nekako jer kada je odvozeo test voznju vise ga nije bilo sa autom nego je samo hodao tamo-amo trazeci povod kao da mu je neko kriv.
Nadam se samo boljoj organizaciju jer ova danas me nesto nije impresionirala, i da ovo ne bude kraj zasto je kriva policija i samo oni jer nisu sve na vrijeme sprijecili.


http://www.youtube.com/watch?v=6a-r79WYzlg

Hehe u prvom sam kadru :D
 
Član
a to ne treba da baci sjenu na SR u velikoj mjeri, ipak su se ljudi potrudili i sve a budala bilo i bice, a nasa policija je tu kad treba kaznu naplatiti i nista vise...ne mogu vjerovati da ni jedna patrola nije mogla osiguravati SR treba tu traziti i njihovu odgovornost i neka svako snosi posljedice...
meni zao sto nisam mogao doci no sta je tu je...

vidim slike, bacajte jos ko ima....
kako je prosao rinaldno i M5 cini mi se da je vozio vidim na jednoj slici?
i bilo prelijepih auta, ma gotovo svi da su dosli, svaka cast...nemojte da nekoliko budala, kojima je cilj napit se i pobit gdje god dodju bila to korida, diskoteka ili SR, pokvare dojam a ni obeshrabre istinske ljubitelje automobila...
 
Član
fujjj...necu vise nista reci... btw hvala ljudima koje sam danas upoznao...zbog toga sam i dosao....j.be mi se za prvo mjesto ili bilo sta nagrade....upoznat neke ljude koji vrijede...je mnogo znacajnije od jednog pehara...svako dobro svima
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
fujjj...necu vise nista reci... btw hvala ljudima koje sam danas upoznao...zbog toga sam i dosao....j.be mi se za prvo mjesto ili bilo sta nagrade....upoznat neke ljude koji vrijede...je mnogo znacajnije od jednog pehara...svako dobro svima

vrijedilo je doci,bar zbog novih poznanstava;)
drago mi je sto smo se upoznali jutros
 
Administrator
mahira sam vidio da kruzi ali nije bilo prilike da se upoznamo ;)
zadnje sto sam vidio je da je erol vozio protiv rinalda i izgubio je... erolova hondica ide perfektno iako se u pocetku razocarao jer mu je pukao hladnjak, ali je sve na kraju rijesio ;)
 
Član
sto se tuce tice, muha nije sigurno poceo jer ja sam svojim ocima vidio kako ga davor nagovara da odvede onog lika sto je valjda poceo tucu (taj neki lik sto stalno bude sa njim, mrsav a nak povisok) sa piste jer ce mu se desit nesto sto niko nikom pozelio nebi, muha je prvo reagovo ko de ba sta cu ja tu ofo ono da bi na kraju muha uletio da rastavi tucu i onda je iz stvarno ne znam kojeg razloga dobio strasne batine ... nedo bog nikom svegam :( ... auto kojim je muha odvucen sa staze poslje tog je proslo 30 centi od mene i ja sam se al stvarno zaprepastio stepenom povreda na muhinoj faci ... stvarno nedo bog nikom ...

a sto se organizacije tice, jbga bilo je stvarno bolje nego prije, jako jako puno takmicara, jako jako puno dobrih auta, iskreno se nadam da ovaj jedan incident nece imat trajne posljedice na street race u zivinicama, al sto jest jest, obezbjedjenje se mora popravit, i policija da je tu sve dok ne zavrsi rejs ...
 
Legend
Te gluposti se mogu desiti na svakoj trci. Osiguranje je zakazalo, to nema veze sa organizatorima, iz gresaka se uci. Sljedeci put ce bit jos bolje, samo bez levata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top