SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nenad je napisao(la):
Pustite se vise mahalanja, jeste vidjeli kako ide CALIBRA, strasno!!!
jaštasmo alaj odvaljuje ali je opet tu falio roman sa svojim golfaćem prava šteta što nije bio da uljepša dan al et šta je tu je jel zna možda koje bio naj brži mislim koje imao najbolje vrijeme
 
Meni je bilo dobro ;) steta sto se sve ovako zavrsilo i zao mi je muhe kako vidim iz teksta sto je napisao nermin suljagic ;) hvala na lijepom objasnjenu i drago mi je sto smo se upoznali :cool:

A o autima i sceni sta reci nego da sam odusevljen a ona calibrami je zadala stah u kosti aj ludnica od auta :icon_smile:
 
Član
kakva crna policija, prije nego je sranje pocelo kuhaju likovi ganjaju se s flasama da se tuku, momak prilazi policijskom autu, mozete li molim vas otici malo prosetati gore, vidite sta ljudi rade, oni mrtvi ladni sjede u autu i gledaju ga kao da je s marsa pao....smiluju se da se pojave u guzvi, Adi ih uputi na to koji su likovi u pitanju oni nesto odmahuju rukom, prave se ludi.....i kaze postuj nasu policiju, sramota koliko njih boli ***** za njihovom profesijom....

inace grehota stvarno, SR je bio za pozeliti, raje bruka, extra odaziv takmicara, sve po ps-u, i onda ovo ukopa komplet i dogadjaj, i mogucnost drugog SRa u Tuzli, itd. itd.....a policije uopste nije bilo na pisti, nego su se pokupili negdje odlutali, pojavili se pola sata nakon sto se sve zavrsilo....
 
Član
vidim o kojem momku je rijec iz bmw tima, bas je prolazio kraj mene kad su prozivalu klasu 18 tj gustera s ibizom, bahato se ponasao ono ko biva po njegovoj prici joj jesam odvozio ofo ono pukao mi nosac motora a sav se razmahao, bilo je pitanje vremena kad ce ga neko opaliti :lol: :lol: zao mi je sto se uopste to desilo.. nazalost..
 
Administrator
bilo odlicno na raceu... dugo bolji nije bio.... tuca je pokvarila sve... muhi zelim brz oporavak... bilo je bruku auta, ali sva raja se razbjeza u 20 minuta..
 
Član
stvarno je bilo extra,,predobro,raje bruka. Provod je bio zagarantovan,samo steta za ovaj incident. Ali kako triza napisa policija je u velikome kriva, mogli su na vrijeme da sprijece tucu da su bili tu, znam da ih se upozoravalo na te momke gore,ali samo su odmahivali rukama,i sjedili negdje u hladovini. Momci koji su pravili belaj su pili cijeli dan,i mislim da se i to moglo sankcionisat na vrijeme,ali opet u drugu ruku koliko sam vidio niko se nije htio kacat s njima,jer na kraju se i pokazalo kakvi su. Sve je islo na finjaka,i na kraju je muha izvukao deblji kraj. Ja mislim da je ova tuca ostavila debeo trag na sve,ja vise nisam htio da ostanem tu,jer nisam htio razbijene glave da idem kuci. Ovom prilikom zelim da cestitam svim takmicarima na predobrom danu,,organizatorima na extra poslu koji su obavljali cijeli dan,sve je bilo kao u bajci. Nadam se da ovo sto se desilo nece zapecatit vrata SR-a u Zivinicama,i da cemo ako Bog da naredne sezone prisustvovati jos boljim trkama;);););)
 
Calibra je vozila 11.2 ali bez nitra koliko sam ja cuo, a sa nitrom ne znam nisam cuo.

Calibra je bilo najbrze vozilo

Dobar race samo et ona frka :icon_question:
 
trizex je napisao(la):
kakva crna policija, prije nego je sranje pocelo kuhaju likovi ganjaju se s flasama da se tuku, momak prilazi policijskom autu, mozete li molim vas otici malo prosetati gore, vidite sta ljudi rade, oni mrtvi ladni sjede u autu i gledaju ga kao da je s marsa pao....smiluju se da se pojave u guzvi, Adi ih uputi na to koji su likovi u pitanju oni nesto odmahuju rukom, prave se ludi.....i kaze postuj nasu policiju, sramota koliko njih boli ***** za njihovom profesijom....

inace grehota stvarno, SR je bio za pozeliti, raje bruka, extra odaziv takmicara, sve po ps-u, i onda ovo ukopa komplet i dogadjaj, i mogucnost drugog SRa u Tuzli, itd. itd.....a policije uopste nije bilo na pisti, nego su se pokupili negdje odlutali, pojavili se pola sata nakon sto se sve zavrsilo....

U potpunosti si upravu ;) najgore od svega toga sto se zele takve manifestacije pokazat ljudima da bi se uvelicale i da upoznamo narod da bi dolazili i onda incidentima kao ovaj sto je bio danas ljudima pokavari sve i nemaju zelje vise doci

De mi reci jel se nastavilo daljeili nije ako jest ko je bio najbolji :icon_question:
 
Član
Huligani sta reci, treba ih sankcionisati i poslati podatke svim organizatorima SR u regionu pa nek vozo SR oko kuće...
btw trebala bi postojati neka baza podataka o ovakvim huliganima (Ime i prezime, registracija, auto) dostupna svima, da se zna ko je bagra... cuj 20 ljudi na jednog pa jadno jbte jos flasom, ne znam fuj...
 
Član
kalibra 11.2 u kvalifikacijama 11.8 u finalima, golf napravio red light tako da lik nije nesto pretjerano ni cepo, a nije koristio nos nikako ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top