SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam bio tak da nemam sta lijepo reci..ali nacita se ovdje svega..jadno al et...

imal ko vise slikica onog Clia?
ciji je clio?
 
Administrator
ArminM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:


ma de ono nisu ni bili takmicari,niti koja ***** materna. Dosli su u samo jutro pijani,ja sam konto da ce biti sankcionisani,ali nista. Neka sve ovo bude za nauk,sreca pa je kraj sezone,zaboravit ce raja sta se desilo do slijedece trke,,mada Muha nikad nece moci zaboravit,,i ne treba. Zasluzio je javno izvinjenje, da su ljudi koji su trebali odradili svoj dio posla do svega ovoga ne bi doslo,i mi bi do kasno uvece bili na pisti,druzili se kako treba,a ne tukli se kao kakvi manijaci
moglo se fino nastaviti druziti na pisti, al za 15-20 minuta velika vecina je otisla...
 
Član
Katastrofa, toliko sranja su napravili da su mi zgadili race. Vozim skoro 4 godine i mislim da ću svaki sljedeći put "morati" doći naoružan, jer neću da čekam da me neke pijane budale pretuku.Sve je bilo ok do nekih tri sata, dok budale nisu podivljale. Neznam koji im je qrac, valjda ne vole nas iz Sarajeva. Pretukli su tri momka bez razloga. Neki lokalci i BMW klub Tuzla. Qrce se na svom, kompleksaši !! Moje zamjerke idu organizatoru što nisu imali adekvatno obezbjedjenje i NAJVEĆA ZAMJERKA IDE RAJI IZ TUZLE KOJI SU ZNALI ONE PIJANE BUDALE, A NISU BAŠ NIŠTA UČINILI DA SE TUČA ZAUSTAVI.
 
Član
ovog clia mislim da sam vidio par puta kod doma armije, ako je iz SA ( po felgama mi je zapeo za oko) ... auto je u svakom smislu odlicno,
vlasniku svaka cast ;)
 
Legend
ArminM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:


ma de ono nisu ni bili takmicari,niti koja ***** materna. Dosli su u samo jutro pijani,ja sam konto da ce biti sankcionisani,ali nista. Neka sve ovo bude za nauk,sreca pa je kraj sezone,zaboravit ce raja sta se desilo do slijedece trke,,mada Muha nikad nece moci zaboravit,,i ne treba. Zasluzio je javno izvinjenje, da su ljudi koji su trebali odradili svoj dio posla do svega ovoga ne bi doslo,i mi bi do kasno uvece bili na pisti,druzili se kako treba,a ne tukli se kao kakvi manijaci

zar nije muhin jaran poceo to sranje ... il je opet rekla .. kazala
 
Član
daki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:


ma de ono nisu ni bili takmicari,niti koja ***** materna. Dosli su u samo jutro pijani,ja sam konto da ce biti sankcionisani,ali nista. Neka sve ovo bude za nauk,sreca pa je kraj sezone,zaboravit ce raja sta se desilo do slijedece trke,,mada Muha nikad nece moci zaboravit,,i ne treba. Zasluzio je javno izvinjenje, da su ljudi koji su trebali odradili svoj dio posla do svega ovoga ne bi doslo,i mi bi do kasno uvece bili na pisti,druzili se kako treba,a ne tukli se kao kakvi manijaci

zar nije muhin jaran poceo to sranje ... il je opet rekla .. kazala
 
Član
daki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:


ma de ono nisu ni bili takmicari,niti koja ***** materna. Dosli su u samo jutro pijani,ja sam konto da ce biti sankcionisani,ali nista. Neka sve ovo bude za nauk,sreca pa je kraj sezone,zaboravit ce raja sta se desilo do slijedece trke,,mada Muha nikad nece moci zaboravit,,i ne treba. Zasluzio je javno izvinjenje, da su ljudi koji su trebali odradili svoj dio posla do svega ovoga ne bi doslo,i mi bi do kasno uvece bili na pisti,druzili se kako treba,a ne tukli se kao kakvi manijaci

zar nije muhin jaran poceo to sranje ... il je opet rekla .. kazala

svejedno,ko god je poceo. Sranje nisu napravili takmicari,niti neko ko je dosao da uziva u trkama i autima. Sranje su napravili momci koji su dosli da se zajebavaju,dosli su da piju.Usrali su,i sada je kasno.
 
sve je bilo extra, a da se ja pitam, ovim momcima iz BMW Tima TZ treba zabranit ulaz... to su seljacine zesce i misle da su face, citav dan turiraju auta, glume frajere... treba ih svezat i udarat ko volove :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
gogo666 je napisao(la):
da, bio sam, i moje skromno misljenje je da ako 2-3-555 klubova organizira jedan event treba imati isti dio logistike i osiguranja... s to sto su to 3 odvojene kategorije, ne bi trebalo imati veze, jer bas i niste odvojeni sto se tice hrane, zar ne itd?
gdje god se dogodio incident, toliko nebitno, ovakav incident bacio je sjenu na sve nazalost... zajedno ste imali iste propuste i zajedno snosite odgovornost, nemojte prebacivati lopticu...
pozz


odvojeni smo bili i sto se tice hrane, to je takodje drugi klub organizovo dok smo mi bili sprjeceni u istom (takav je dogovor bio) ... nemamo se stvarno sta pravdat ni prebacivat loptice, oni su imali svoje, mi smo imali svoje, njima rejs, nama dB i styling, oni rade svoje mi svoje, oni su djelili nagrade koje su oni dovukli, mi smo djelili nagrade koje smo mi dovukli (sto takmicari mogu potvrdit), znaci mimo lokacije i vremena, nista vise nije bilo isto ...i jos jednom napominjem, amk PIEMONTE je svoj dio posla odradio po pravilima i propisima i bez ikakvih incidenata, stvarno je grozno to sto se desilo, kolko pojedincima tolko i svima, al boze moj desilo se i ako se ko treba krivit, mislim da to nismo mi ...
 
Član
Svi iz BMW tima Tuzla su bili umješani u tučnjavu, čak mislim da u oni i doveli one kretene sa namjerom da nekog namlate.
 
Početnik
da pitam ...

jel se prodaje alkohol na stazi s hranom i picem ...

ak se prodaje to je cisti propust organizacije ...

jer pravis sr i nudis alkohol , bolje da ste im ocitali sat vremena prije pocetka trke kak alklohol nije dobar i to .. neko ljudi se tu qurce ..

kad mogu muslimani mjesec dana bez pive , mozete i vi jedan race organizovat bez prodaje alkohola , ustvari netrebate ga dat nikako na stazi ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top