SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DLS

Početnik
a ***** ti ovo ..ovo sve treba pobrisat ,,ja ko budala ceka neke slike ..ovdje se samo naglaba kako nista nevalja
 
Član
eddo je napisao(la):
gogo666 je napisao(la):
bio po prvi put i nikada vise...
ogromna sramota za organizatore koji prave utrku na koju dodju ljudi iz Splita, Osijeka, Zagreba, Županje, Beograda, Novog Sada... da dalje ne nabrajam a nisu u stanju osiguranje imati...
isti ljudi cijeli dan prave sranja, zasto organizator nije nakon prvog nagurivanja potjerao? nitko da potjera pijane idiote van jer im tamo nije mjesto... kako organizirate trku bez ijednog jedinog zastitara? policije, nikoga? sve ovo s muhom se ne bi dogodilo da ste ih potjerali van nakon prve pizdarije koju nitko nije ni spomenuo ovdje sada...
dok je u boxevima trajao ulitmate fight, svi organizatori su bili u presdstartnom prostoru i sljegali ramenima
Divljanja po boxevima je bilo previse, i cemu i zasto pohvale organizatoru?
tucnjava, divljanje po boxevima, doslovno unistavanje auta, hrane je nestalo oko podneva, oko 4 sam isao po sok ostalo je skoro pa nista...
taman je krenula moja klasa ali se nisam htio vise natjecati vec spakirao stvari i krenuo kuci kao i jos dosta ljudi...
platio startninu i gorivo, nadao se ugodnom danu, na kraju bolje da sam bacio 100e u vjetar...


predpostavljam da si bio na SR-u, pa evo usput da ti pojasnim, danasnji street race je bio u organizaciji 2 kluba, jedan od njih je amk PIEMONTE koji je drzao dB drag i styling. na dB dragu a isto tako i na stylingu nije bilo ama bas nikakvih problema i ama bas nikakvih incidenata te ljudi koji su hvalili organizaciju, hvalili su organizaciju na ta dva eventa jer je sve odradjeno po pravilima i propisima i bez ikakvih incidenata ... to sto se desilo na trkama nema nikakve veze sa amk PIEMONTE tako da ako zelis nekog krivit i napadat, jbga pobrini se da to budu pravi ljudi ... pozdrav

da, bio sam, i moje skromno misljenje je da ako 2-3-555 klubova organizira jedan event treba imati isti dio logistike i osiguranja... s to sto su to 3 odvojene kategorije, ne bi trebalo imati veze, jer bas i niste odvojeni sto se tice hrane, zar ne itd?
gdje god se dogodio incident, toliko nebitno, ovakav incident bacio je sjenu na sve nazalost... zajedno ste imali iste propuste i zajedno snosite odgovornost, nemojte prebacivati lopticu...
pozz
 

DLS

Početnik
onaj fokus plavi izvana ,lici na nesto a iznutra pravo pederski ... .nOKe-tov duja je lijep,, a ostalo ,manje -vise i da clio je strava
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Mene vise Zivinice ocima nece vidjeti :)

jesi li ti bio onaj veliki trokrilni ormar u kosulji? sto mu je bio onaj ukras sa vjencanja upleten u VW znak?
Jesam drug.. bas sam mrva, ha ::D
Vidio sam Boru al nakraj mi pameti da si ti :icon_mad:

meni bilo crno da pridjem jer nisam bio 100% siguran da si ti,a zastajao sam par puta pokraj bore i gledao ima li kakvih "znakova" na njoj...trebas farove ispolirati :)
a da bas si neka mrva,hehehe
imam broj,p se druze upoznajemo slijedeci put kad budem bio u sarajevu.. ;)
Javi se slobodno.. svaki dan poslije pola 5 sam free :)
Znam da treba, nemam vremena.. a ima sam neki drugi troskova ovi dana pa nisam stigao :)
 
Jasam danas malo vise bio povucen, onako znam vecinu raje preko facebook-a i prisao bi a vidim svi zauzeti ili obavezama ili pricaju sa nekima, nadam se da cu i ubduce nekad doci pa ce bit prilike da se licno upoznamo ;) Pa sam se samo pozabavio slikanjem, slike postavim sutra, sve u svemu bilo mi je dobro upoznao sam se sa nerminom suljagicem i lipijem, vecinu forumasa sa prepoznao po autima:D

I da se zahvalim drugu ArminM sto me poveo ;)
 
Član
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
nemozes ti divljeg konja za dan pretvorit u pitomog,,evo ja cu otvoreno reci,ono su cigani ljudi i uvijek ce bit (cast izuzetcima ima njih i koji su fino vaspitani),,moglo se vidjet njihovo ponasanje kad si skinuli majice na 10°C :icon_mad:


ma de ono nisu ni bili takmicari,niti koja ***** materna. Dosli su u samo jutro pijani,ja sam konto da ce biti sankcionisani,ali nista. Neka sve ovo bude za nauk,sreca pa je kraj sezone,zaboravit ce raja sta se desilo do slijedece trke,,mada Muha nikad nece moci zaboravit,,i ne treba. Zasluzio je javno izvinjenje, da su ljudi koji su trebali odradili svoj dio posla do svega ovoga ne bi doslo,i mi bi do kasno uvece bili na pisti,druzili se kako treba,a ne tukli se kao kakvi manijaci
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Po meni najljepsi auto danas na stayling-u je bio Clio...Jako decentno i kulturno uredjen auto! Nemam rijeci!

ima i Guja na mojim slikama,al kazu mi da ne valja link,moram ponovo sve ubacit,,

evo link sa facebook-a,pa se moze i tamo pogledat
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1648013248634&set=a.1648007288485.2092680.1486045107
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top