sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stiglo se prije par sati,al tek sad doso sebi.Bilo je prejako,stvarno!
Pohvale hrvatskoj ekipi,ugostili nas super,nit smo placali ulaz,a mogli smo (mi ne takmicari) uci na pistu,tako da mi je auto bio uvijek maks 100 m od mene ;)
Poz za Seju-Silverstara i Sa ekipu ;)

Zao mi je sto ne ostah do kraja,Faya navalio da se ide kuci,a i nema sta,bilo je stvarno prevruce.Opuco sam oko 430 slika,bice kasnije malo.
 
evo moram pohvalit ekipu iz bosne koje sam sreo na putu u os..pa kasnije u gradu..i posebno ludog kadeta koji vozio za nama kad smo se vračali iz os..
 
Evo slika:























Ima jos kamaru slika al velika rezolucija pa ide sporo, bit ce par klipova koji obuhvataju cijeli stayling i db
 
Član
evo i ja sada stigo extra je bilo cestitke ervixu na stylu seji srcs na osvojenom drugom mjestu u klasi 13 igy-u cinimi se best clen,ivici na trecem mjestu u svojoj klasi na db-u bekiru i svima ostelima nek se neljute oni koje nisam pomeno ;)
 
Član
ma ja nek ti stigo ziv(mislim na novicu i ervixa) :D
nek ste popili 20l pive i sve je oke :lol: ugl dobre slike :123:
 
Član
prvo mjesto na 402 je uzeo Dario Nisevic sa opel corsom sa niskih11 ,finale je vozio sa bimotom sinise baste ali je basta imo problema sa jednim motorom pa je izgubio finalnu trku ali se drzo jako dobro s obzirom na probleme sa motorom,jos jednom sve pohvale za SEJU-SRCS i njgovog kadeta 2mjesto klase 13 sa vremenom 13.1 :cool::cool::cool:
 
Član
ivica je napisao(la):
ma ja nek ti stigo ziv(mislim na novicu i ervixa) :D
nek ste popili 20l pive i sve je oke :lol: ugl dobre slike :123:
moras se ti javit reci da je bilo i meze :cool: a morali smo piti jer je piva bila najhladnija :cool:
 
Član
ivica je napisao(la):
ja hebote krpite za kune :D
pa kad nece niko euro al nema veze da ne idemo u offf ,manifestacija fulll,i jos nesto zaboravih reci da je BASTA u kvalifikacijama imao VRIJEME 10.1 kada su oba motora radila extra
 
Član
Pobjedio je Vlada Moravek sa 4.2 kadetom vozio je 11.6 protiv Baste koji je vozio 12.9 tada jer nije auto bio ispravan.

Oba auta by SM :)

Basta napravio na kvalifikacijama najbrze vrijeme ikad odvezeno do sad na 402m,kao sto vec pomenu neko 10.12 sec i tada mu je pukao klip sto mu je okonacalo dalju voznju ali je i tako "ranjen" pokusao sa Vladom da se trka medjutim mnogo je motor "pucao" i morao je pustiti gas.

Uglavnom bilo je dobro,sve u svemu,dobro proveden i zabavan dan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top