SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa tek sad po ovom dokumentu vidim da vi niste dobili dozvolu ni za prosli vikend i da je bilo vrijeme EXTRA????
 
Član
Pa ljudi vi ste tek trazili odobrenje manifestacije jucer!
Zasto se niko nije sjetio da to obavi malo ranije?
Pa nebiste dosli u situaciju da izgubite tolika novcana sredstva.

Nemojte moj komentar shvatiti pogresno,nemislim nista lose i jako mi je zao sto je doslo do ovakvih problema,ali ovo vam je vec drugi put da se desava ovakva situacija. Mislim da biste trebali ozbiljnije pristupiti svemu.
 
Član
muha je napisao(la):
morate shvatiti da za njih smo svi mi samo ulicni trkaci i klosari , a oni su gospoda koja se voze u novim autima koji im mi placamo i pri tome nas zahebaju za ovakve stvari , umjesto da podrze ovako nesto .

kako kaze Edo Maajka " ... jebo vladu, jebo politiku ......"
POTPIS;)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Pa ljudi vi ste tek trazili odobrenje manifestacije jucer!
Zasto se niko nije sjetio da to obavi malo ranije?
Pa nebiste dosli u situaciju da izgubite tolika novcana sredstva.

Nemojte moj komentar shvatiti pogresno,nemislim nista lose i jako mi je zao sto je doslo do ovakvih problema,ali ovo vam je vec drugi put da se desava ovakva situacija. Mislim da biste trebali ozbiljnije pristupiti svemu.


Nema potrebe da zatrpavamo forum skeniranim dokumentima ali je zahtjev za prvi i ovaj rezervni termin otisao prema MO BiH kao vlasniku lokacije 04.09.2008 godine. Ova odluka GP*-e nam je saopstena usmeno 18.09 dan nakon smo odgodili prvobitni termin zbog kise. Juce je GP-i poslan akt kojim mi trazimo obrazlozenje zabrane u pismenoj formi a to smo i dobili danas u 12.08h. Sto se tice ostalih komentara mogu Vam samo reci da je nama najteze jer smo se nasli u sredistu razmirica i prepucavanja oko nadleznosti izmedju MO BiH i Ministarstva Sigurnosti nicim zasluzeno.
Moja je zelja i nastojanje od danas da se ista pravila primjenjuju na sve u suprotnom bice tuzbi pa nebitno o kojoj se organizaciji radi.
 
Član
Octane je napisao(la):
Moja je zelja i nastojanje od danas da se ista pravila primjenjuju na sve u suprotnom bice tuzbi pa nebitno o kojoj se organizaciji radi.

Druze to ti je jednostavno. Ako Gera odrzi trku na Mahovljanima sve ti je jasno :icon_idea:
 
Član
ba_srb_728x90.gif
 
Član
Mozda smo trebali voziti autoputem prema Banjaluci,ako im Mahovljani ne valjaju....cuj,državna granica,pa smeta.A mi kao imamo milione bitnih putnika na aerodromu.
 
Član
neeksa je napisao(la):
ma to je zato sto Sarajevo organizuje, auto.ba sa sjedistem ovdje naravno...
politika cista ;)

Mislim da nemas pojma o kojoj temi raspravljas. Procitaj temu od pocetka pa onda opleti po tastaturi.
 
Početnik
Hm

slicno kao u Sarajevo

AFAIK King Of Balkan nije se mogao napraviti SR jer zaboga nije bilo moguce se voziti po sarajevskim ulicama...

Pa neki dan bio SR po istim,

cini mi se da ce biti nesto slicno i u BL...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top