SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoce li biti sta od racea????? Ne mogu da vjerujem koliko ljudi mogu da s....!!!!!! Pa nema vise smisla stvarno! Koliko god se covjek trudi da napravi nesto uvijek se nadje neko da srusi to! Pa dokle vise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

IGY

Član
RED THUNDER je napisao(la):
Hoce li biti sta od racea????? Ne mogu da vjerujem koliko ljudi mogu da s....!!!!!! Pa nema vise smisla stvarno! Koliko god se covjek trudi da napravi nesto uvijek se nadje neko da srusi to! Pa dokle vise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tuzno ali istinito:icon_cry:
 
Početnik
morate shvatiti da za njih smo svi mi samo ulicni trkaci i klosari , a oni su gospoda koja se voze u novim autima koji im mi placamo i pri tome nas zahebaju za ovakve stvari , umjesto da podrze ovako nesto .

kako kaze Edo Maajka " ... jebo vladu, jebo politiku ......"
 
Početnik
ajde, sacekat cemo da cujemo hoce li biti ili nece, nema sad smisla pljuvati ovog i onog, nesto galamiti i slicno... sacekamo, vidimo, pa onda drvlje i kamenje ;)

ako bude, eto nas u posmatracku misiju!
 
Početnik
je li to potvrdjeno da je odgodjen? ima li naznake za kada? nece valjda za 5.10. kad su izbori?!
 
Član
Postovani

Trka se otkazuje do daljnjeg. U toku sljedecih 5 do 7 dana cemo izaci sa saopstenjem o eventualnoj organizaciji trke u novom terminu. Razlog otkazivanja je dobijanje negativne odluke po pitanju odrzavanja manifestacije od strane Granicne Policije BiH ciji dopis se nalazi u prilogu. Organizator SRCBL sa AK Retro je ulozio maksimalne napore da se situacija na sve moguce nacine prevazidje medjutim nismo uspjeli doci do pozitivnog rjesenja. Na ovaj nacin je nanesena velika steta tradiciji i sceni trka 402streetrace na ovim prostorima. Mi kao oganizatori smo osteceni za velika novcana sredstva koja su utrosena u reklamnoj kampanji i pripremi manifestacije a o psihickim i moralnim gubicima je sada bezpredmetno pricati.


Srdacan pozdrav
Bozo Erak

scan0006vn4.jpg
 
Član
jel ima u opciji kakva druga lokacija da bi mogla biti zamjenska posto izgleda od sad nista od piste???
 
Član
"U toku sljedecih 5 do 7 dana cemo izaci sa saopstenjem o eventualnoj organizaciji trke u novom terminu"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top