Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stavio sam filter gljivu al nikake fajde.nikakva zvuka nema u cemu je stos.pomagajte
 
Član
mozda ne odgovara jel to bas za pola ili nes drugo Alen_P je imo isti problem nov kupio al nikake fajde njemu jos smeto
 
Član
mozda zato i ne moze mozda mu trazi nes posebno ko zna najbolje ti je da sacekas da ti se javi neko ko bolje zna
 
Legend
Ima li taj filter napred rupu ili je zatvoren.
P.S gdjeces kupit univerzalni filter :) to nigdje veze... I ne postoji ne kontam.
Naprjed mora biti zacepljeno ako je za benza, ako je za TD-a onda mora biti otvor na prednjoj strani filtera.
 
Član
daki je napisao(la):
Ima li taj filter napred rupu ili je zatvoren.
P.S gdjeces kupit univerzalni filter :) to nigdje veze... I ne postoji ne kontam.
Naprjed mora biti zacepljeno ako je za benza, ako je za TD-a onda mora biti otvor na prednjoj strani filtera.

i meni bi cudno to univerzalni znam da je skoro za svako auto posebno al eto reko mozda nesto novo
 
Legend
Ma da, imao sam ja taj za dizela na obicno dizelu, zvuk mi je primjenio iste sekunde kada sam ga stavio, dvije godine mi bio, i onda ga stavim na TD-a i zapali se :) ali to je druga prica :)
 

IGY

Član
mislim da ti treba alu cijev, da bi dobio zvuk, a mozda imas i malo konja, meni na golfu ga je samo gusio i trosio litar vise, tako da sam ga poklonio zetu koji ga je stavio na bmw 325 i nekako mu je izgorio i ako neznam kako, isto da se sav sprzio,
 
Član
jojo je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ima li taj filter napred rupu ili je zatvoren.
P.S gdjeces kupit univerzalni filter :) to nigdje veze... I ne postoji ne kontam.
Naprjed mora biti zacepljeno ako je za benza, ako je za TD-a onda mora biti otvor na prednjoj strani filtera.

i meni bi cudno to univerzalni znam da je skoro za svako auto posebno al eto reko mozda nesto novo

to su ti oni ko u unoj radnji kod autopijace. sto ne pise nista na njima zato ih zovu univerzalni, jer i oni ne znaju kome odgovaraju
 
Legend
Pa ja sam tu i kupio, i imas za TD i za Benz, tako da odma nisu univerzalni i covjek te pita za koje auto pa ti onda da. Ali svakako je kod njega za benz.
U Tuzli ima momak radnju bavi se filterima, ima sve moguce iz svih mogucih kataloga, svih mogucih cijena. Za svako moguce auto. Likovi su Nedim i Mirza Cupe.
 
Član
Nema to veze ljudi , filter je svaki univerzalni , razlika je samo do proizvodjača i oblika .. Ti nemožeš osjetiti povećanje snage sa filterom jer u biti on i nemože povećati snagu ( možda nekih 0,1 % ) . To što kažu povećanje snage i to , vjeruj mi da je šuplja .. A promjenio je zvuk sigurno , jer sada ipak motor vuče malo više zraka ... Ponijeću u nedjelju i ja svoj filter da probamo ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top