Split: Morski pas između Brača i Šolte

Split: Morski pas između Brača i Šolte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
elmir je napisao(la):
srce bi mi milion % otkazalo da vidim cak i RIBU duzine do metar da ide prema meni, nedaj boze nikome ne samo meni..

ja kad odem malo tamo dalje plivati,samo mislimm ajjjmee sta je sad ispod menee..da me nesto dodirnee..ja bi crkaooo...:lol::lol:
 
Član
suti jucer sam otisao do one granice i doslovno ono stajao na njoj kao da se "odmorim" kad osjeti nesto me dira po nozi kaddd drug konopac s kojim je "granica" pricvrcena u dno mora, prepao sam se bio u PM.. i odma na obalu, sto je sigurno sigurno je, nema vise teorije da odem dalje od granice..
 
Član
pozivam sve na druženje sa morskin psićon
ovi je pitom
hahahahaha

ja iz splita pa ga nisan vidija
 

MTR

Član
jebo more ode ja na neku selendru , bar se mogu branit , a i ono sto te napadne u svakom slucaju zavrsava u loncu/tavi/tagari/rostilju/raznju , sta ces sa ajkulom , volim da mi nesto bude dorucak a ne obrnuto
 
Član
ooh meso od ajkule je veoma ukusno, samo vise volim da steak narucim u steak-hous-u nego da ga sama ulovim :lol:
 

MTR

Član
to jes , na hvaru za peraje modrulja daju grdne pare , nama spremao Sejo sto ima piceriju u Starom gradu , ubio sam se ko stoka .
 
ma ovo su oni pitomi...dodaju lopticu kad im bacis..i prednost sto ne kake po parkovima :lol: ..rece mi jedan barba neki dan da nisu opasni,uhvatio jednog,covjek u Zaostrogu.,
 
Super Moderator
ma dobro uvijek je bilo morskih pasa u jadranskom moru
al ne vjerujem preko 4 metra i to
ima onih manjih malo znam kad je ovaj jedan iz travnika ribar ulovio ga
mala je ajkula jedno po metra al eto ima zube :D
ja se sjecam u makarskoj kad je kit bio zaluto
sunce ti poljubim mi se vozali na pedalini vazdan tamo u pm isli i vracamo se citamo u novinama zaluto kit
auuuu :D

al eto ti frke taman sam trebo u rijeku kod jarana da idem ronit... sad me sve nesto strah jebo te :lol::lol:
al ici cu opet... drug ima F430 i cayenne S pa da vidim malo cuda jebes ronjenje :D
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek: a to je taj slucaj,pa koliko trebas ostat pribran ejjj,sve da se mogu spasit jbt da ga vidim konto bi gotovo,sta's pokusavat
 
Super Moderator
pa oke kad citam al volio bi da vidim sliku te ajkule od 4 metra kod nas
jer znam da su i prije bile ajkule al ne tolike pa mi cudno
a sigurno su bezopasne kolike god da su :lol:




:icon_eek: kako bi joj zube macolom lupo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top