Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
prije par mjeseci nekako kad su je tek postavili,prijatelj i ja smo prosli sa njegovim autom,strane table,semafori nisu radili isli mozda nekih 90-100 i slikalo nas :)
 
Član
Anee je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):

70 je na magistrali ali na raskrsnici je 50km/h:icon_smile:
Pored toga kamera snima samo prolaske kroz crveno a NE I BRZINU KRETANJA;)

Ne bih se slozio s tobom. Neki dan sam se vozio s Fayom, i tip ispred nas je prosao kroz cisto zeleno, i uhvatila ga je, jedini logican razlog mi se cini brzina iznad ogranicenja. Ja uvijek sa 60 prolazim pored kamere.
 
Početnik
U kaknju nema tih kamera...al zato patrola ima i vise..dakle..kad dolazite iz sarajeva..blizu petlje vas ceka prva patrola, ogranicenje 60km/h..cim se skrene s petlje, kod Hotela Premium su skoro uvijek..ako ih nema tu onda su odmah 200 metara dalje..onda je uvijek patrola opet 200 metara dalje, na raskrsnici kod autobuske...uglavnom, nema nigdje vise patrola nego kod nas, to sam sigurna, znam doci sa mora, nigdje me policija ne zaustavi do kaknja...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):

70 je na magistrali ali na raskrsnici je 50km/h:icon_smile:
Pored toga kamera snima samo prolaske kroz crveno a NE I BRZINU KRETANJA;)

Ne bih se slozio s tobom. Neki dan sam se vozio s Fayom, i tip ispred nas je prosao kroz cisto zeleno, i uhvatila ga je, jedini logican razlog mi se cini brzina iznad ogranicenja. Ja uvijek sa 60 prolazim pored kamere.

Za brzinu garantujem 100% da NE snima a takodje ako ti prolazis pored kamere 60 snimila bi i tebe jer je u samoj raskrsnici ogranicenje 50km/h;)
Isto tako kamere ne snima vozila iz pravca plavog mosta prema merkatoru;) sad ce se naci opet neko da kaze kako ga je i iz tog pravca snimila:lol::lol:

PS.obratite malo paznju kada dodjete na semafor i pogledajte u asfaltu kako su zalili senzore katranom i prelaskom preko senzora kada je crveno svjeto se aktivira kamera;)

lov2xlr8 je napisao(la):
prije par mjeseci nekako kad su je tek postavili,prijatelj i ja smo prosli sa njegovim autom,strane table,semafori nisu radili isli mozda nekih 90-100 i slikalo nas :)

Kada se cujes sa prijateljem provjeri jel mu sta doslo na kucnu adresu jer i strane table ljudi nadju i salju im preporucene kaznice a cifre za strance su puno vece sume:icon_smile:
 
Pozz.. Interesuje me (ako je neko upucen) iz kog smjera slika kamera-radar u mjestu Šije, krecuci se iz Sarajeva prema Doboju ili obratno? takodje kamera kod zenice (izlaz iz Zenice kad se ide iz Sarajeva).

hvala unaprijed..
 
Član
platinumspinner je napisao(la):
Pozz.. Interesuje me (ako je neko upucen) iz kog smjera slika kamera-radar u mjestu Šije, krecuci se iz Sarajeva prema Doboju ili obratno? takodje kamera kod zenice (izlaz iz Zenice kad se ide iz Sarajeva).

hvala unaprijed..

Ja mislim da ova u šijama slika kad ides iz Doboja na 60 km/h al nisam siguran.........
 
Član
senzori su u oba smjera,kad ides prema strani kamere koja gleda u tebe senzori su prije nego sto ces naici na nju,a kad ides iz drugog pravca senzori su kad joj okrenes ledja,jasno se vide u cesti

a anee
nema sansi da mu dodje kazna :)
izmedju at i njemacke ne dolaze kazne a da iz bih dolazi kazna,ma smijesno :)
 
Član
Ma ne idu kazne u inostranstvo i nama ne dolaze od tamo, tako bi i trebalo ostati dok ne udjemo u EU.
 
Legend
Eto jedna napoemna na Plavu OCTAVIU u Brckom, tacnije onaj tzv Malezijski put, ja sam proslu nedelju fasovo, snimili su me kamerom iz njihove skode, kazna 100 KM i mjesec dana vozacka, ogranicenje 60, brzina prosjecna 105km/h :123:

Pa eto oprez ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Eto jedna napoemna na Plavu OCTAVIU u Brckom, tacnije onaj tzv Malezijski put, ja sam proslu nedelju fasovo, snimili su me kamerom iz njihove skode, kazna 100 KM i mjesec dana vozacka, ogranicenje 60, brzina prosjecna 105km/h :123:

Pa eto oprez ;)

nemoj zezat, cesce sam na dionici sa-br, i uvijek ga nacepim na Malezijskom. cuj to! plavi skodilak hvata, pu! :icon_twisted::icon_twisted:

hvala na info! :icon_sad:
 
Član
u zenici svaki semafor opremljen kamerom...takodjer i na PU Crkvice ima kamera...uskoro se pustaju u rad:cool:
 
Legend
alden je napisao(la):
daki je napisao(la):
Eto jedna napoemna na Plavu OCTAVIU u Brckom, tacnije onaj tzv Malezijski put, ja sam proslu nedelju fasovo, snimili su me kamerom iz njihove skode, kazna 100 KM i mjesec dana vozacka, ogranicenje 60, brzina prosjecna 105km/h :123:

Pa eto oprez ;)

nemoj zezat, cesce sam na dionici sa-br, i uvijek ga nacepim na Malezijskom. cuj to! plavi skodilak hvata, pu! :icon_twisted::icon_twisted:

hvala na info! :icon_sad:

Da da, obicna plava boja, matirala sva, ona Octavia sa onim starim farovima jedinica ona. Pa eto pazi se, mene su skroz ofirno safatalai.
 
Član
Znaci da rezonujemo malo stvari...strane table koje su uslikane ovdje u BIH se ne kaznjavaju !!!

A za ostalo...malo pratite znakove i sve ce biti uredu;)
 
Top