Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koki+ je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
danas sam morao do Fojnice i Sarajeva
milina ma nigdje kamiona na putu

nadrazi dio mi je bio Rajlovac gdje inace uletim u guzvu :D
koki,koliko si najvise isao na km/h.....:icon_confused:

nakratko 100 ali na auto putu jos naplatise 2 KM a vanderdno stanje ,
ostalo je bilo max 60 / 70 , 300km 12 sati a jutro je bilo najgore niko nije poceo cistiti
ma gdje ba 100 km/h....:icon_question::icon_question::icon_question:...ma cuo sam da je i ap skroz los....
 

MTR

Član
koki+ je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
danas sam morao do Fojnice i Sarajeva
milina ma nigdje kamiona na putu

nadrazi dio mi je bio Rajlovac gdje inace uletim u guzvu :D
koki,koliko si najvise isao na km/h.....:icon_confused:

nakratko 100 ali na auto putu jos naplatise 2 KM a vanderdno stanje ,
ostalo je bilo max 60 / 70 , 300km 12 sati a jutro je bilo najgore niko nije poceo cistiti

et' i ja sam danas malo gazio po auto putu , nidje nikog 70/80 bez problema , poslije ja i 2 Touarega max 70 km/h , nemere brze , ev' radim upload na yt pa cu postavit malo videa , jes malo nedolicno se snimat u ovakvim uslovima al nisam mogao odolit :D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Boki javi se:D
http://www.ekskluziva.ba/vijest-2985

Haha, nisam ja ovaj, mada sam slicno bio obucen. Al nisam imao fantomku, samo kapu i skijaske naocale :D

Bilo je jos par biciklista, nisam jedini :cool: Ovaj rukavice nije ponio, glavna stvar prilikom voznje bajka zimi.
 

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I0Ofa6MA1SM&context=C38ab83bADOEgsToPDskL1W-H1OG47uVoiBWi021Tl[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4SCBiDlbpRo&feature=mfu_channel&list=UL[/video]
 
Član
MTR je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):

nakratko 100 ali na auto putu jos naplatise 2 KM a vanderdno stanje ,
ostalo je bilo max 60 / 70 , 300km 12 sati a jutro je bilo najgore niko nije poceo cistiti



et' i ja sam danas malo gazio po auto putu , nidje nikog 70/80 bez problema , poslije ja i 2 Touarega max 70 km/h , nemere brze , ev' radim upload na yt pa cu postavit malo videa , jes malo nedolicno se snimat u ovakvim uslovima al nisam mogao odolit :D

moglo se na autoputu fino razgulit, samo dobre gume :cool: ... mada sam ja spustio na 70tak km/h nakon sto smo prosli pored mareda, neki frajer odmah pored sletio u jarak :icon_rolleyes: pa me ohladi...

jucer i danas sam eto taman isprobao i testirao gy ultragrip, jesu fakticki od najskupljih za moju dimenziju, ali grabe samo tako :cool: u odnosu na stare, nebo i zemlja, na semaforima, jos sa gvojzericama na nogama ne proklizuje, a nemam asr i sl. elektronska pomagala :D

@mtr, a normala da ide, kad je skodilak hahaha
 
Član
Ja jutros u 10 kreno napolje, ja u prvu nece, u drugu slajdra, ja u 27-u opet nece :D
I nekako se izvucem, jedva.
Boki nisi jedini koji je okusio cari bicikla, ja to svake zime redovno. :icon_smile:
Ali mislim da sam jedini mozda u Zenici. Negdje u Sarajevskoj ulici otvara covjek prozor, kaze momak svaka cast! ;)
Evo par slika:
040220121209.jpg

By jubixx at 2012-02-04
040220121210.jpg

By jubixx at 2012-02-04
040220121208.jpg

By jubixx at 2012-02-04
040220121212.jpg

By jubixx at 2012-02-04
040220121214.jpg

By jubixx at 2012-02-04
040220121215.jpg

By jubixx at 2012-02-04
 
Član
Ma ja, neki se vozaju sa autima a neki idu pjehe i pjevaju
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dlTNWY8FDqw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
jes , jos sam ti blico' usput :D , ti i 2-3 neka tjela u skodilaku :D

ejs, gdje :icon_question: ne mogu se sjetit, ma dernek u skodilaku bio, pa se nista nije culo, a kamol vidjelo :lol:
 
Član
jubix je napisao(la):
Boki nisi jedini koji je okusio cari bicikla, ja to svake zime redovno. :icon_smile

Provozam i ja nekad zimi onako reda radi, pozeli se, nema veze sto je snijeg, ide bajk i po onom ledu bez vecih problema.

Al ovo danas nije bila samo voznja reda radi, nego i potreba, lakse bajkom nego pjehe, odvezao sam 9 i nesto km i parkirao ga do sutra :D

Tebi je dobro imas disk kocnice, meni je najveci problem jer kocnice ne rade po ovom vremenu, uvuce se snijeg pod pakne i masi usima.
 
Član
Sinoc sam morao auto ostaviti na putu nisam mogao gdje dalje i veceras ga nadjem ovakvog...




Uploaded with ImageShack.us

Tacno se vidi da je neko hodao po njemu :icon_sad: tacno mi se zivot zgadio...Odem do kuce uzmem lopatu, vratim se do auta ocistim ga izvucem i lagano krenem prema kuci. Stavio lance jedva nekako do pola dalje nema sanse, kad naidje neki momak sa mercedesom G klasom i izvuce me bez problema...Ja se izgubio kako ide...:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top