Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma problem je sto ja ni lopatu nemam! :lol::lol: Moracu napraviti nesto! Treba otvoriti projekat "lopata za snijeg"! :lol::lol: Napraviti DIY!
 
Opcina Ilidza ili Stari grad, neznam tacno, pozivaju sve radno sposobne gradjane da se jave u opcinu na ciscenje snijega... bice sve placeno.. izgleda da od komunalaca nema hajra :cool:


Prometnica M-17 Mostar – Konjic od jutros je zatvorena za sav promet.. tako da ako ste pomislili ici u hercegovinu, nemeRe :D
 
Član
Zenica

420764_320083191360565_286542118048006_833759_899107257_n.jpg
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Ma problem je sto ja ni lopatu nemam! :lol::lol: Moracu napraviti nesto! Treba otvoriti projekat "lopata za snijeg"! :lol::lol: Napraviti DIY!

Evo DIY: Daska 10x2x200 cm i jos jedna 10x2x130-150cm i lim u sirini druge daske, par eksera i to je to! :D Ja vec 10 godina tako cistim, ove iz prodavnica uske, pa nikad ocistiti, a u meni 190cm i 100kg, mogu gurati juga kroz snijeg, a ne lopatu!:lol:
 
Član
Jutro snijezna BIH


Kod mene u Sanskom Mostu , mjerio evo prije 2 min. ispod krova ima 21 cm snijega ... vjerujem da je napadao oko 30 cm i poceo je bas onaj krupni da pada i velikom brzinom ... ova 2 dana samo padao sitni .

Uglavnom komunalci ciste , znam da je jutros otkazan bus Sanski Most - Sarajevo u 5 ujtru , i u 7 ...

Uglavnom cuvajte se ...



MUNARA MU MJERA BILA :D;)
 
Član
skora je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Ma problem je sto ja ni lopatu nemam! :lol::lol: Moracu napraviti nesto! Treba otvoriti projekat "lopata za snijeg"! :lol::lol: Napraviti DIY!

Evo DIY: Daska 10x2x200 cm i jos jedna 10x2x130-150cm i lim u sirini druge daske, par eksera i to je to! :D Ja vec 10 godina tako cistim, ove iz prodavnica uske, pa nikad ocistiti, a u meni 190cm i 100kg, mogu gurati juga kroz snijeg, a ne lopatu!:lol:

:lol::lol::lol: Ti domacin covjek imas materijala za "premium" lopatu,meni da je naci jednu tu dasku negdje u podrumu gdje bi mi kraj bio! :lol: Jedino da odvalim od neceg u stanu! :lol:
 
Član
Ljudi ovo nije humano. U Mostaru je vjetar, negdje nema snijega ni 1 cm a negdje su smetovi od 2, 2 ipol metra. Meni je kuća potpuno zablokirana, ne mogu nigdje:icon_eek:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ljudi ovo nije humano. U Mostaru je vjetar, negdje nema snijega ni 1 cm a negdje su smetovi od 2, 2 ipol metra. Meni je kuća potpuno zablokirana, ne mogu nigdje:icon_eek:

de pričaj mi malo mogu lopatat 5 dana i nebi se pomakao s mjesta :icon_sad: katastrofa u 2 moram pješke na posao jer ima metar snijega a negdje i 2 auta zatrpana nemože se poznat ono wtf šta je ovo :icon_eek: kad će prestati koda u kanadi živimo

u mostaru su ljudi na kobilovači zapeli od sinoć su tamo :icon_sad: ide gorska služaba da ih spasi to je katastrofa da mi netko prije rekao da će ovako nešto pogodit hercegovinu ja bi mu rekao da je glup
 
Moja oba auta zatrpana , sreca pa znam gdje sam ih parkiro xD

Komsija pokusava vec 3 put pokusava ocistiti auto , ali naidje grtalica i zatrpa mu :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top