Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:




najludja slika do sad

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
citam ovo:
U međuvremenu, više stotina građana koji su se prijavili za dobrovoljno čišćenje snijega u Beogradu okupilo se oko 7,30 sati ispred Skupštine grada Beograda da zaduže opremu, poslije čega će biti raspoređeni po gradu. Građani u grupama od dvadesetak ljudi ulaze u gradsku skupštinu, uzimaju brojeve i lopate. Najavljeno je ranije da će danas snijeg čistiti u centru grada pripadnici Vojske Srbije i sve komunalne strukture, kao i policija te vatrogasci.

i onda skontam kod nas kakva je situacija.. ***** te drzavo (po hiljaditi put!)
 
Član
Evo od mene dvije. Na nekim dijelovima 1.5m snijega:cool:
Susnica i rostilj iza kuce mi, meni licno gotivna fotka:icon_smile:


Inace moj kombi t3 koji na zalost pored keca i astre nema mjesta u garazama:D
 
BHT Ovisnik
ja mislio na pos'o jutros,os vraga,60cmm snijega ispred kuce i na magistrali:lol::lol: ljubimci sreca u garazi:D da sam bio pametan nakupovao bih onih lopata,ova nasa se prokurvala,cijeli komšiluk obisla,mogu je u svakom trenu za 100km prodat:lol::lol:

evo slika iz grada:D
scaled.php


evo i tetkovog auta ispred kuce
scaled.php

ima tu jos jedan caddy iza koji je pokriven:lol::lol::lol:
 
Član
nista cole, proslijedicemo ti mi, ima i polovnih :D

ja jutros vise od 2 sata cistio nekih 20ak m duzine i 0,5m sirine :D:lol: ima 110-120cm sigurno
 
Član
Izvanredna vijest

U Mostaru proglašena elementarna nepogoda, poziv vlasnicima mehanizacija da se uključe u čišćenje
S.S.
Subota, 4. veljače 2012. 11:29
Bljesak.info

Na izvanrednoj sjednici Stožera civilne zaštite Grada Mostara, koja je danas održana pod predsjedanjem gradonačelnika Grada Mostara Ljube Bešlića, proglašeno je stanje elementarne nepogode.

Sa stožera je upućen poziv svim vlasnicima strojeva i mehanizacije da se jave brojeve telefona: 036 334 294 i 036: 334 295 kako bi se angažirali na raščišćavanju snijega i normaliziranja prometa u gradu.

Ovim putem pozivaju se i svi povjerenici mjesnih zajednica da se također jave na navedene brojeve telefona kako bi se uključili u organizaciju dodatne aktivnosti čišćenja snijega i normaliziranja stanja na terenu.

Također pozivaju se svi građani, vlasnici poslovnih prostora da se aktivno uključe u čišćenja snijega ispred ulaza zgrada, kuća i poslovnih objekata, a bit će im putem povjerenika MZ osiguran i određeni broj lopata za čišćenje snijega.

Sve gradske komunalne službe i danas će se angažirati na čišćenju snijega s prometnica, posebice na prilazima bolnicama, domovima zdravlja, pekarnicama i drugim važnijim objektima kao i na omogućavanju pristupa ekipama koje rade na popravku elektroenergetskih postrojenja, navedeno je iz Stožera Civilne zaštite Grada Mostara.

Tijekom jutra probijali smo se po kvartovima Mostara, a zaprepašteni građani i očigledno uplašeni požalili su se kako u trgovinama ponestaje kruha, nema ni jaja, brašno, šećer, kvasac, sol i slični proizvodi masovno su se kupovali i nestajali s polica

Kako su nam čitatelji javili, mnogo je kvartova kroz koje grtalica nije ni prošla, tako da obavještavamo građane koji uslužni objekti rade. S Bijelog Brijega čitateljica nam je javila da su Namex i Mercator otvoreni.
 
Član
U tuzli 31 cm kolko ja procita jutros negdje, mogu mislit kako je sarajlijama, 101 cm hehe ..
Ima lopata ima svega, al jbs to .. NE MOGU NAC DOBRU GAJBU, treba mi ona starija, od ovih novih se ne mogu slicure napravit :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top