Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prema mjerenju Federalnog hidrometeorološkog zavoda jutros u sedam sati visine snijega su iznosile: Bjelašnica 217 centimetara, Ivan Sedlo 170, Sarajevo 101, Kupres 95, Bugojno 58, Livno 54, Mostar 52, Drvar 44, Zenica 38, Goražde 37, Jajce 36, Tuzla 32, Bihać, Gradačac 30, Sanski Most 21, Neum 12 centimetara...


a meni valja na ispit sutra ujutro :D :lol:

valjda dodju pameti pa ga otkazu :icon_biggrin:
 
Član
Oko 11:00 sinoc ocistio jedan "putic" na terasi da mogu izaci da gledam zimske gadosti, mislim radosti :D:D
Jutros ustajem isto kao da nisam ni cistio, opet sve zatrpano, trenutno imam osjecaj da zivim u bunkeru :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ode vidjet mogul iz garaze se probit te testirat cvrstinu lipa :lol: i do travnika, lopatu ubacujem i imaju jos dvojica za slucaj guranja hah
 
Član
430792_325501017494055_100001024774560_957672_1571772403_n.jpg
 
jbt sta je ovo, maloprije ustao da vidim kakva je situacija kad ono brat bratu ima ga vise od 70 cm :icon_eek: ne vidi se auto od snijega nikako.. do retrovizora mu visina i dalje pada... munara mu mjera bila :icon_mad:

Evo 2 slike:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
A, brate mili, ne bi meni bio problem naci auto na parkingu, nego ne mogu parkinga da nadjem! :D
Na Grbavici - OPŠTI SNIJEG. Kroz Zagrebačku, Radničku, Grbavicu II samo putic širine lopate, sve ostalo 0 bodova...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top