Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to je sto mi treba ali ni getaca ne zaostaje izgura sav snijeg u mahali hahahaha <object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gEfHBsyugkw?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gEfHBsyugkw?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
 
Član
Gledaj kerova jesu radosni!:lol::lol::lol:

Ni u NS-u nista bolja situacija, svi voze ko da eksere obilaze!:lol: Kod mene samo struze zastitna plastika, a inace ide ko mamen!:D
 

MTR

Član
Danas prva prava proba za moje zimske Cooperice 195/55R15 , samaram sve na cesti ko friske bale :D bolje gume nikad nisam imao a ovi sa grtalicama samo prave veci zijan , bolje vozit po utabanom snijegu nego po onom sta oni naprave
 
Administrator
trizex je napisao(la):
Nisam ja snimao :D mozda drug postavi kasnije :cool: ako ne veceras je lom, prvo negdje na "frustuk", a onda u neko doba noci na put :D

cuo sam da si se vozao... Sreo fayu kaže vozali se, pa sad ostatak ekipe ode u Novo Naselje, a on na kafu:lol::lol::lol:
 
Član
Tigrom winterom sam zadovoljan , sve 4 nove danas testiirane nisu me nigdje izdale a bilo je zaglavljenih i gutavih situacija...:cool:
 
Član
Sarajevo blizu 60cm, najavili da ce padati svu noc i sutra vazdan. Ocekuju preko metar snijega do kraja sutrasnjeg dana:D
 
Član
U Sa je bas ludo, svugdje osim glavne ceste ima preko 10 cm snijega na putu, auti sa prednjim pogonom se vec muce sa snijegom :D

Ja prvi put kad sam krenuo autom, kontam reko da uzmem BMW-a, da ne cistim Saxa, posto je BMW u garazi. Kad nailazi Audi A4 uz ulicu i na kraju ulice mala uzbrdica i dublji snijeg, stade lik i slajdra. Tamo vamo jedva krenu nakon minutu, reko' kakav BMW, ne bi me ni po ravnom uspjeli izgurati do glavne.

Ev Saxa prije kretanja, ja na Saxa S2 zimskim, 4-a im godina sada i vozim bez problema :cool: Lagan auto i uske gume, zakon :D





Evo pogleda kroz zadnju sajbu dok se auto nije dovoljno ugrijao da otopi sve - iako sam ga ocistio prije polaska :icon_biggrin:

 
To treba maljem u glavu...Mrsko mu skinuti snijeg, pa kad na kocenju poleti na sofer sajbu, pa ubije nekoga, onda je izjava:"Nisam ja".
 
Član
Da imam još kockicu vjerovatno bih se večeras zajebavao po gradu, a ovako lijepi moj Polo buji paji dok ga sutra ne otkopam :D
 
Član
Mene cudi koliko puno ljudi uopste ne ocisti ni stakla, nego samo sajbu i vozi.
Ja se osjecam ko izgubljen uz ovu smanjenu vidljivost, al opet nesto vidim za razliku od njih.

Iako ovo jako pada, ja sam ocistio auto, nakon 20-ak minuta voznje slikana je ova slika kroz zadnju sajbu. Napada i vjetar ga samo nabacuje nazad, zadnji brisac ledi i vidis nista. Sreca prednje metlice promjenio prije 10 dana, brisu sve zivo :D

Svidja mi se ovaj snijeg jer su ljudi pozitiva, na ovim velikim parkinzima, neko vazda prileti da pomogne ocistiti auto, ako treba nekoga pogurati odmah neko dodje dobrovoljno, bas je neka "topla" atmosfera. Svak svakom pomaze. I sta ste se usrali pa parkirali aute :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top