Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
425214_10150579128721821_46371241820_9277698_1848540109_n.jpg
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
jbt koja naucna konstatacija, i oni iz NASA-e bi ti pozavidjeli:lol::lol::lol:

sve je to u redu, ali ne moze to bez kabla, nikako:lol::lol:

sad je svijet moderan... sve je bezicno.. :)
:lol:
 
Član
HOHOHOH


Snijeg je i u Sanskom Mostu ,, dosta napadao ... ceste su dobro ociscene bolje nemoze , pocinju sad i trotare ide k boljem :D :D




AL munara mu mjera bila , ima ga negdje oko 40 cm
 
Član
Strasno ovo svi zapeli po ulicama kod nas kazu iznenadio ih snjeg pa ciscenje ulica malo jace od kisele a soli u zalihama imaju mogu jedva pogacu zamjesit!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Strasno ovo svi zapeli po ulicama kod nas kazu iznenadio ih snjeg pa ciscenje ulica malo jace od kisele a soli u zalihama imaju mogu jedva pogacu zamjesit!

Nista novo za Doboj, uvijek ih iznenadi!:lol:
 
Član
sad bio na poligonu gdje se polaze vozacki, niko nije prosao :D mjerkao, bil, nebil, ma jasta cu, stisnem m*da i gas :) prvi krug jedva nekako, samo da ne zaglavim :D a onda me krenulo hihi, sreca pa nije puno snijega, negdje do vrata :D treba utabat plazu za vcrs, imal dobrovoljaca iz Tz :D
 
Član
trizex je napisao(la):
sad bio na poligonu gdje se polaze vozacki, niko nije prosao :D mjerkao, bil, nebil, ma jasta cu, stisnem m*da i gas :) prvi krug jedva nekako, samo da ne zaglavim :D a onda me krenulo hihi, sreca pa nije puno snijega, negdje do vrata :D treba utabat plazu za vcrs, imal dobrovoljaca iz Tz :D

kakva je dole uopsteno situacija, sudeci po slikama slicno je kao i ovdje, trebam u ponedjeljak za tz, nezz smijem li se usudit preko banovica:icon_rolleyes:
 
Početnik
trizex je napisao(la):
sad bio na poligonu gdje se polaze vozacki, niko nije prosao :D mjerkao, bil, nebil, ma jasta cu, stisnem m*da i gas :) prvi krug jedva nekako, samo da ne zaglavim :D a onda me krenulo hihi, sreca pa nije puno snijega, negdje do vrata :D treba utabat plazu za vcrs, imal dobrovoljaca iz Tz :D

Ja sam sinoc nakon sto sam djevojku odvezao kuci u zepcu na autobusnom kolodvoru,nigdje nikog a utabano momacki.Potrosio minimum 20km goriva oruci :D
 
Član
Ova dvojica na sankanama najjaci ljudi :lol:

@ArminM: Kod nas je haman pa najbolje stanje, nisu nesto pretjerano ociscene ulice, ali je utaban snijeg i prohodno je. Sinoc sam snimio jedan krug kroz Tuzlu, ako bude koga zanimalo postavim. Sad kako je preko Banovica ne znam :icon_rolleyes:

@triza mozda se vidimo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top