Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo dobacio sam pijehe na posao :) neko me kerče napalu usput al hahaha nemože trčat koliki je snijeg samo mu se glava vidi :lol:
 
Član
405167_245684305502591_208101009260921_595455_80002459_n.jpg


u Srebreniku nije toliki haus kao u Sarajevu i ostalim gradovima , ali snijeg ne staje na sta ce ovo izac vidit cemo :icon_smile:
 
Član
Evo u Mostaru stanje kriticno, u trgovinama ljudi se svađaju za kruh,mljeko i ostale potrepštine,sa autima se nigdje nemože, bura puse ima snježnih nanosa meni ispred kuce preko 3 metra...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
sve je do divno,al je Bugojno kriza da te Bog sacuva,u naredna dva mjeseca nikokom ne bih preporucio da ga put navede ka Bugojnu,jer ovdje ni gusjenice ne pomazu,pogotovo ne zimske gume :icon_smile:
 
Član
edoze je napisao(la):
mi u srednjoj Bosni smo spremni za zimu, uvijek zimske gume,pa nas nije iznenadilo...a i red je da ssangyonga malo protjeram kroz nanose snijega :lol:

a ovo je ja mislim sve od globalnog zatopljenja :lol:



ustvari jeste... topljenjem ledenjaka na polovima (slatka voda) smanjuje se salinitet svjetskog mora tj. okeana... tim smanjenjem dolazi do otezanog kretanja golfske struje koja u stvari i donosi toplo vrijeme sa ekvatora...ukoliko stane golfska struja e Evropi dolazi do novog ledenog doba :D
 
Član
Salu na stranu ne sjecam se da je ikada ovako bilo Ne sjecam se da je komsiluk ikada slozniji bio Sinoc je jedan nesretnik zaglavio u 3 sata Iscupali smo ga Poceli smo nas trojica da napravimo pjesacku stazu Od nas trojice odjednom se stvorilo trideset ljudi koji su se otimali za lopate Ne da smo napravili pjescku stazu nego smo ocistili i jednu traku u naselju da mogu vozila proci
 
GOLF TZ je napisao(la):
edoze je napisao(la):
mi u srednjoj Bosni smo spremni za zimu, uvijek zimske gume,pa nas nije iznenadilo...a i red je da ssangyonga malo protjeram kroz nanose snijega :lol:

a ovo je ja mislim sve od globalnog zatopljenja :lol:



ustvari jeste... topljenjem ledenjaka na polovima (slatka voda) smanjuje se salinitet svjetskog mora tj. okeana... tim smanjenjem dolazi do otezanog kretanja golfske struje koja u stvari i donosi toplo vrijeme sa ekvatora...ukoliko stane golfska struja e Evropi dolazi do novog ledenog doba :D



haha ja sam to sinoc rekao i Zela GTI mi rece: "ma nisi ti to dobro razumio" :D on misli ja se zajebajem a nek' izadje vani i samo ce mu se kazati :lol:
 
GOLF TZ je napisao(la):
edoze je napisao(la):
mi u srednjoj Bosni smo spremni za zimu, uvijek zimske gume,pa nas nije iznenadilo...a i red je da ssangyonga malo protjeram kroz nanose snijega :lol:

a ovo je ja mislim sve od globalnog zatopljenja :lol:



ustvari jeste... topljenjem ledenjaka na polovima (slatka voda) smanjuje se salinitet svjetskog mora tj. okeana... tim smanjenjem dolazi do otezanog kretanja golfske struje koja u stvari i donosi toplo vrijeme sa ekvatora...ukoliko stane golfska struja e Evropi dolazi do novog ledenog doba :D



jbt koja naucna konstatacija, i oni iz NASA-e bi ti pozavidjeli:lol::lol::lol:

sve je to u redu, ali ne moze to bez kabla, nikako:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top