Smak Svijeta 21.12.2012 ?

Smak Svijeta 21.12.2012 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tako je technogeek napokon i od tebe nesto pametno:lol: ljudi ce unistiti sami sebe kako rekoh....

znao sam da ce ovo biti dobra tema za raspravu i zezanje pa zato sam i otvorio, inace me boli k za smakom svijeta i curama koje se zovu Maye:lol:
 
Član
Ooo, nemoj tako, ne znas ti kakve Maje ja znam, nije to za bacanje :D Sto se tice smaka sveta, sta god bilo, bice kako je Bog odredio, mada, moram priznati, ovi textovi su jako, jako, jako zanimljivi za citanje...Ae ubacite nesto jos ako imate, zivo me zanima :icon_exclaim:
 
Član
znam jednu Mayu bila je jebena:)))))
ima jos samo sad sam 'torba' pa mi daje samo izvalit se nemam kad postavljat :lol:
sutra slijedi nastavak:)
a svakako interesantne price ako nista da malo razvijamo mozdane vijuge:cool:

ZAKLJUCAK:icon_biggrin:

Nema smaka svijeta 2012.: Pet dokaza da drevne Maye nisu upravu

12.11.2009u 10:49 h
Maye su prorekli da nas navodno u decembru 2012. očekuje smak svijeta i iako smo preživjeli svjetske ratove, epidemije i pandemije, to je naš neminovan kraj. Donosimo vam pet razloga radi kojih se ne trebate bojati smaka svijeta.

Kao prvo, ne postoji jedan kalendar Maya. Maye su bili narod opterećen brojevima i datumima pa su imali tri vrste kalendara.

Tako naprimjer, postoji njihov kalendar prema kojem bi smak svijeta bio svakih 240 dana. Nemoguće. Kao drugo, samo je jedan natpis u cijelom kalendaru koji se odnosi na 2012. Ljudi koji dublje proučavaju Maye, tvrde da se najvjerovatnije radi o posveti na zgradi koja je nastala prije 1400 godina.

Pod treći razlog možemo uvrstiti činjenicu da se njihov kalendar zapravo ne završava. Istraživači navode i da postoji mnogo dokaza da su oni bili uvjereni da će se život nastaviti i poslije 2012. I na kraju, upotrij*ite logiku, da su Maye imali tolike moći predviđanja, predvidjeli bi i kraj svoje civilizacije i pokušali to nekako spriječiti.

Zbog svih ovih razloga možete odahnuti i prestati paničariti. Naučnik David Morrison, astrobiolog, izjavio je nedavno da prima zabrinjavajuće visok broj paničnih poziva ljudi. Najstrašnije mu je kaže bilo kad mu se nedavno javila žena, majka dvije tinejdžerice i izjavila da njezine kćerkice razmišljaju o samoubistvu jer ne žele biti žive kada svijetu jednom dođe kraj. Jedna od majki koje su u strahu radi kraja svijeta je izjavila i da će prvo ubiti svoju djecu, a onda sebe.


jest nevjerovatno ali bi trebalo da to bude 2012 ne morate vi vjerovati samo se zaebavajte s tim...jeste neozbiljni... haja:)

Smak svijeta 2012. godine?
Rijetko se koja teorija o smaku svijeta toliko često čuje kao ona o 2012. godini

Znate onu pjesmu The Cureovu "The end of the world"? Ne? Nema veze, ionako je samo naslov pjesme vezan uz ono što slijedi. U zadnje vrijeme svuda oko mene diskretno se provlači tema smaka svijeta vezano uz 2012. godinu.

I tako je nekako na moj mail zalutala i najava nadolazećeg filma katastrofe redatelja Ronalda Emericha (koji bi u kina trebao doći do kraja godine) nazvanog kako drugačije nego "2012". Film se bazira na ideji da predskazanje starih Maja o "velikom pomaku" kroz dvije godine zapravo znači ogromni plimni val koji će preplaviti većinu kopna... (Iako, kako se brzo polarni led topi, ni nije nemoguć taj scenarij.)
Raznoraznih scenarija i teorija o smaku svijeta ima puno, i već ih se tisuće i tisuće izjalovilo kroz godine, ali to ne sprječava razvoj novih teorija, a rijetko se koja toliko često čuje kao ona o 2012. godini.

Osim Maja, čiji kalendar staje 2012. godine (iako su bez problema točno iskalkulirali sve tisuće i tisuće godina unaprijed), i druge civilizacije spominju tu godinu - Egipćani, Sumerani, Hopi Indijanci, Tibetanci i 'ko sve ne... I baš sam nedavno pročitala u jednom od onih časopisa koji se bave temama na rubu znanosti (često i razuma) da su se i čak i naši, kao priznati, astrolozi uzbunili. Pa onda kad u sve to skupa "zbrojite" podatak da Norveška gradi nekakve tajne bunkere dovoljno velike za milijune ljudi i uzgoj biljaka pod zemljom koji bi trebali biti gotovi čovjek se malo i zamisli.

Ima svakakvih nagađanja što bi nas moglo "strefiti". Po Nostradamusu će nas pogoditi veliki komet, po NASA-i to će biti snažna sunčeva radijacijska oluja, ili će se zamijeniti magnetski polovi na Zemlji. 21. prosinca 2012. naše Sunce bi se trebalo poravnati s središtem galaksije po prvi put nakon 26.000 godina, a i to bi moglo izazvati probleme jer je, kako neki tvrde, u središtu galaksije navodno velika crna rupa, koja će nas ili usisati ili će iz nje iskočiti svemirci – reptili.

Ljudi imaju naviku vjerovanja u svakakve čudne i lude stvari. Oni normalniji očekuju da će se probuditi 22. prosinca te godine i da će u prvim vijestima Meksikanci tvrditi kako su se Maje samo šalili i sve će to proslaviti tortiljama, marriachi svirkom i žrtvovanjem djevice, ako ondje uopće postoji i jedna.

Neki ljudi tvrde da je širenje pomirenosti s tezom da nam 2012. ne gine smak svijeta masonska urota koju su smislili Ron Hubbard, scijentolozi i horda zlih robota, sve kako bismo prestali mariti za bitne stvari, počeli kupovati hranu samo u McDonaldsu i igrali Playstation po cijeli dan, dok oni preuzimaju svijet. Meni se pak čini da je to samo način da netko napiše knjige ili održava predavanja na tu temu i obogati se na vlastitoj mašti i lakovjernosti drugih.

Ali dobro, uzmimo u obzir da saznate da nas 2012. stvarno čeka kraj svijeta? Što biste vi napravili? Zvali Brucea Willisa da nas spasi kao i u filmu Armageddon? Obećali djevojci da ćete je oženiti 2013.? Digli kredit i ostvarili snove? U međuvremenu dok razmišljate možda nije zgorega da se prijavite na web stranicu na kojoj možete sudjelovati u lutriji koja tvrdi da će oni najsretniji izvučeni dobitnici biti spašeni. Sebe su nazvali Institutom za nastavak čovječanstva (www.instituteforhumancontinuity.org) i do sad se prijavilo preko 4,5 milijuna ljudi. Pa ono, što je sigurno je sigurno, ne? Možda su u vezi s onim norveškim bunkerom...

http://www.youtube.com/watch#!v=XAtgPaggeTM&feature=related
najebali smo, do tada sto najebemo:)
 
Ma ajd nek se rusi sve, pivo u ruke, raspalit rostilj i pozuriti da se pojede i popije dok ne dodje do tebe :lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ma ajd nek se rusi sve, pivo u ruke, raspalit rostilj i pozuriti da se pojede i popije dok ne dodje do tebe :lol:

moze se do tad popit pive i pive treba to pametno iskoristit nije jos puno ostalo:icon_biggrin:
 
Član
U prošlosti...


1. Rascjepljenje Mjeseca

2. Smrt Allahovog Poslanika Muhammeda (sallAllahu alejhi ve sellem.)

3. Vrsta smrti koja ce usmrtiti na hiljade Muslimana (misli se da je to kuga kod Amwas-a koja je bila za vrijeme hilafeta Omera ibn Hataba (radialahu anhu)).

4. Velika bitka u Medini (misli se na bitku kod Herrah-a za vrijeme halife Jezida, 63 h.g.).

5. Osvajanje Jerusalema

6. Osvajanje Konstantinopolisa (današnji Istambul)

7. Dvije velike skupine Muslimanske ce ucestvovati u ratu.

8. Rat izmedju Muslimana i crvenih ljudi sa malim ocima, koji nose sandale pravljene od kose (misli se da je ovo bilo Mongolsko pokoravanje Islamskih zemalja)

9. Ugovor o miru izmedju Muslimana i ne-Muslimana žute rase (Kinezi, Mongolci, itd)

10. Pojavice se trideset varalica koji ce tvrditi da su poslanici.


U sadašnjosti...

11. Golobosi, siromašni cobani ce se natjecati u izgradnjii velikih zgrada.

12. Robinja (žena) ce roditi sebi gospodara ili gospodaricu.

13. Smutnja (fitna) ce uci u svaku Arapsku kucu.

14. Znanje ce nestati (zbog smrti ucenjaka i posjednika znanja) a neznanje ce prevladavati.

15. Vino (opojna sredstva i alkohol) ce se piti u velikim kolicinama.

16. Nezakonit seksualni odnos ce se proširiti.

17. Zemljotresi ce biti cesti.

18. Vrijeme ce prolaziti brzo.

19. Muke i novolje ce prevladati.

20. Krvoprolice ce ucestati.

21. Ćovijek ce proci pored groba drugog covijeka i poželjet ce da je na njegovom mjestu.

22. Povjerenje ce biti izgubljeno, odnosno briga o povjerenju ce se dati onima koji je ne zaslužuju.

23. Ljudi ce se iskupiti na molitvu, ali nece biti u stanju da nadju imama da ih predvodi.



U buducnosti...

24. Broj muškaraca ce se smanjiti, dok ce se broj žena povecati dok ne bude na jednog muškarca 50 žena.

25. Stanovnici Eufrata ce otkriti blago zlata, i mnogi ce umrijeti u borbi za njim, svaki nadajuci se da ce biti onaj koji ce osvojiti to blago.

26. Rimljani (Evropljani) ce doci do mjesta zvanog A'maq ili Wabiq, i vojska od najboljih iz Medine ce ici da se sukobe sa njima.

27. Muslimansko osvajanje Rima.

28. Mehdi (upuceni) ce se pojaviti i biti imam Muslimanima.

29. Isa (alejhi sellem.) ce doci (spustiti se sa neba) u Damask, i obavljati molitvu iza imama Mehdija.

30. Isa (alejhi sellem.) ce slomiti krst i ubiti svinju, tj. uništit ce lažno kršcanstvo.

31. Dedžal ce se pojaviti, sa svim mogucim metodima obmane koje ce biti veliko iskušenje. Bit ce pracen sa 70,000 Jevreja iz Isfahana (današnji Iran).

32. Pojava Jedžudža i Medžudž i nevolja povezanih sa njima.

33. Pojavice se zvijer iz zemlje, noseci štap Musa'a (alejhi sellem.) i pecat Sulejmana (alejhi sellem.), koja ce pricati sa ljudima, i obavjestiti ih kako nisu cvrsto vjerovali u Predznake Sudnjeg Dana.

34. Velika bitka izmedju Muslimana (ukljucujuci Jevreje i Kršcane koji ce ispravno povjerovati u Isa (alejhi sellem.) nakon njegovog povratka) predvodjeni Imamom Mehdijem protiv Jevreja i ostalih ne-Muslimana na cijem celu ce biti Dedžal.

35. Isa (alejhi sellem.) ce ubiti Dedžala kod kapije Ludda (Lud je današnji Izrael, mjesto aerodroma i baza glavne Izraelske vojske.)

36. Nastupit ce vrijeme mira i vedrine za vrijeme i poslije života Isa (alejhi sellem.).

37. Bogatsvo ce biti u izobilju, tako da ce biti teško naci nekoga ko me ce se udjelivati.

38. Arabija ce postati zemlja vrtova i rijeka.

39. Društveni život ce propadati.

40. Zadnjica žena iz plemena Daws ce opet uticati na obilaženje (tavaf) oko idola Zul-Hulsa.

41. Velika vatra u Hidžazu, koja ce biti vidjena od strane Busre.

42. Tri glavne vojske ce propasti u zemlju: jedna na istoku, jedna na zapadu, i jedna u Arabiji.

43. Abesinski lider sa tankim cjevanicama ce uništiti Kabu.

44. Veliki oblak dima.

45. Sunce ce izaci sa zapada (mjesto njegovog zalaska).

46. Nježni vjetar koji ce uzeti duše vjernika.

47. Niko nece ostati na zemlji ko ce govoriti 'Allah, Allah' ili 'Nema drugog boga osim Allaha (subhane we te ala)".

48. Napokon Sudnji Dan ce biti okoncan sa najgorim ljudima koji ce polno opciti u javnosti kao magarci.

49. Puhanje u rog od strane melaka Israfil, nakon cega ce svi pasti u nesvijest osim onih koje Allah poštedi.

50. Drugo puhanje u rog, nakon kojeg ce se svi povratiti.
 
The_Dag je napisao(la):
U prošlosti...


1. Rascjepljenje Mjeseca

2. Smrt Allahovog Poslanika Muhammeda (sallAllahu alejhi ve sellem.)

3. Vrsta smrti koja ce usmrtiti na hiljade Muslimana (misli se da je to kuga kod Amwas-a koja je bila za vrijeme hilafeta Omera ibn Hataba (radialahu anhu)).

4. Velika bitka u Medini (misli se na bitku kod Herrah-a za vrijeme halife Jezida, 63 h.g.).

5. Osvajanje Jerusalema

6. Osvajanje Konstantinopolisa (današnji Istambul)

7. Dvije velike skupine Muslimanske ce ucestvovati u ratu.

8. Rat izmedju Muslimana i crvenih ljudi sa malim ocima, koji nose sandale pravljene od kose (misli se da je ovo bilo Mongolsko pokoravanje Islamskih zemalja)

9. Ugovor o miru izmedju Muslimana i ne-Muslimana žute rase (Kinezi, Mongolci, itd)

10. Pojavice se trideset varalica koji ce tvrditi da su poslanici.


U sadašnjosti...

11. Golobosi, siromašni cobani ce se natjecati u izgradnjii velikih zgrada.

12. Robinja (žena) ce roditi sebi gospodara ili gospodaricu.

13. Smutnja (fitna) ce uci u svaku Arapsku kucu.

14. Znanje ce nestati (zbog smrti ucenjaka i posjednika znanja) a neznanje ce prevladavati.

15. Vino (opojna sredstva i alkohol) ce se piti u velikim kolicinama.

16. Nezakonit seksualni odnos ce se proširiti.

17. Zemljotresi ce biti cesti.

18. Vrijeme ce prolaziti brzo.

19. Muke i novolje ce prevladati.

20. Krvoprolice ce ucestati.

21. Ćovijek ce proci pored groba drugog covijeka i poželjet ce da je na njegovom mjestu.

22. Povjerenje ce biti izgubljeno, odnosno briga o povjerenju ce se dati onima koji je ne zaslužuju.

23. Ljudi ce se iskupiti na molitvu, ali nece biti u stanju da nadju imama da ih predvodi.



U buducnosti...

24. Broj muškaraca ce se smanjiti, dok ce se broj žena povecati dok ne bude na jednog muškarca 50 žena.

25. Stanovnici Eufrata ce otkriti blago zlata, i mnogi ce umrijeti u borbi za njim, svaki nadajuci se da ce biti onaj koji ce osvojiti to blago.

26. Rimljani (Evropljani) ce doci do mjesta zvanog A'maq ili Wabiq, i vojska od najboljih iz Medine ce ici da se sukobe sa njima.

27. Muslimansko osvajanje Rima.

28. Mehdi (upuceni) ce se pojaviti i biti imam Muslimanima.

29. Isa (alejhi sellem.) ce doci (spustiti se sa neba) u Damask, i obavljati molitvu iza imama Mehdija.

30. Isa (alejhi sellem.) ce slomiti krst i ubiti svinju, tj. uništit ce lažno kršcanstvo.

31. Dedžal ce se pojaviti, sa svim mogucim metodima obmane koje ce biti veliko iskušenje. Bit ce pracen sa 70,000 Jevreja iz Isfahana (današnji Iran).

32. Pojava Jedžudža i Medžudž i nevolja povezanih sa njima.

33. Pojavice se zvijer iz zemlje, noseci štap Musa'a (alejhi sellem.) i pecat Sulejmana (alejhi sellem.), koja ce pricati sa ljudima, i obavjestiti ih kako nisu cvrsto vjerovali u Predznake Sudnjeg Dana.

34. Velika bitka izmedju Muslimana (ukljucujuci Jevreje i Kršcane koji ce ispravno povjerovati u Isa (alejhi sellem.) nakon njegovog povratka) predvodjeni Imamom Mehdijem protiv Jevreja i ostalih ne-Muslimana na cijem celu ce biti Dedžal.

35. Isa (alejhi sellem.) ce ubiti Dedžala kod kapije Ludda (Lud je današnji Izrael, mjesto aerodroma i baza glavne Izraelske vojske.)

36. Nastupit ce vrijeme mira i vedrine za vrijeme i poslije života Isa (alejhi sellem.).

37. Bogatsvo ce biti u izobilju, tako da ce biti teško naci nekoga ko me ce se udjelivati.

38. Arabija ce postati zemlja vrtova i rijeka.

39. Društveni život ce propadati.

40. Zadnjica žena iz plemena Daws ce opet uticati na obilaženje (tavaf) oko idola Zul-Hulsa.

41. Velika vatra u Hidžazu, koja ce biti vidjena od strane Busre.

42. Tri glavne vojske ce propasti u zemlju: jedna na istoku, jedna na zapadu, i jedna u Arabiji.

43. Abesinski lider sa tankim cjevanicama ce uništiti Kabu.

44. Veliki oblak dima.

45. Sunce ce izaci sa zapada (mjesto njegovog zalaska).

46. Nježni vjetar koji ce uzeti duše vjernika.

47. Niko nece ostati na zemlji ko ce govoriti 'Allah, Allah' ili 'Nema drugog boga osim Allaha (subhane we te ala)".

48. Napokon Sudnji Dan ce biti okoncan sa najgorim ljudima koji ce polno opciti u javnosti kao magarci.

49. Puhanje u rog od strane melaka Israfil, nakon cega ce svi pasti u nesvijest osim onih koje Allah poštedi.

50. Drugo puhanje u rog, nakon kojeg ce se svi povratiti.

:cool::cool: bravo majstore za ovo imas plus od mene ;)
 
Početnik
a mogu vam rec da se dosta ovoga vec ispunilo :icon_confused: al bit ce kako bude,da mi je se samo ozeinit do tad..da mi se stari napije,kaze on meni kad se ti budes zenio ja cu hitnu narucit pa da kad se napijem da me ispumpaju da ja opet nastavim pit :D
:icon_exclaim:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
U prošlosti...


1. Rascjepljenje Mjeseca

2. Smrt Allahovog Poslanika Muhammeda (sallAllahu alejhi ve sellem.)

3. Vrsta smrti koja ce usmrtiti na hiljade Muslimana (misli se da je to kuga kod Amwas-a koja je bila za vrijeme hilafeta Omera ibn Hataba (radialahu anhu)).

4. Velika bitka u Medini (misli se na bitku kod Herrah-a za vrijeme halife Jezida, 63 h.g.).

5. Osvajanje Jerusalema

6. Osvajanje Konstantinopolisa (današnji Istambul)

7. Dvije velike skupine Muslimanske ce ucestvovati u ratu.

8. Rat izmedju Muslimana i crvenih ljudi sa malim ocima, koji nose sandale pravljene od kose (misli se da je ovo bilo Mongolsko pokoravanje Islamskih zemalja)

9. Ugovor o miru izmedju Muslimana i ne-Muslimana žute rase (Kinezi, Mongolci, itd)

10. Pojavice se trideset varalica koji ce tvrditi da su poslanici.


U sadašnjosti...

11. Golobosi, siromašni cobani ce se natjecati u izgradnjii velikih zgrada.

12. Robinja (žena) ce roditi sebi gospodara ili gospodaricu.

13. Smutnja (fitna) ce uci u svaku Arapsku kucu.

14. Znanje ce nestati (zbog smrti ucenjaka i posjednika znanja) a neznanje ce prevladavati.

15. Vino (opojna sredstva i alkohol) ce se piti u velikim kolicinama.

16. Nezakonit seksualni odnos ce se proširiti.

17. Zemljotresi ce biti cesti.

18. Vrijeme ce prolaziti brzo.

19. Muke i novolje ce prevladati.

20. Krvoprolice ce ucestati.

21. Ćovijek ce proci pored groba drugog covijeka i poželjet ce da je na njegovom mjestu.

22. Povjerenje ce biti izgubljeno, odnosno briga o povjerenju ce se dati onima koji je ne zaslužuju.

23. Ljudi ce se iskupiti na molitvu, ali nece biti u stanju da nadju imama da ih predvodi.



U buducnosti...

24. Broj muškaraca ce se smanjiti, dok ce se broj žena povecati dok ne bude na jednog muškarca 50 žena.

25. Stanovnici Eufrata ce otkriti blago zlata, i mnogi ce umrijeti u borbi za njim, svaki nadajuci se da ce biti onaj koji ce osvojiti to blago.

26. Rimljani (Evropljani) ce doci do mjesta zvanog A'maq ili Wabiq, i vojska od najboljih iz Medine ce ici da se sukobe sa njima.

27. Muslimansko osvajanje Rima.

28. Mehdi (upuceni) ce se pojaviti i biti imam Muslimanima.

29. Isa (alejhi sellem.) ce doci (spustiti se sa neba) u Damask, i obavljati molitvu iza imama Mehdija.

30. Isa (alejhi sellem.) ce slomiti krst i ubiti svinju, tj. uništit ce lažno kršcanstvo.

31. Dedžal ce se pojaviti, sa svim mogucim metodima obmane koje ce biti veliko iskušenje. Bit ce pracen sa 70,000 Jevreja iz Isfahana (današnji Iran).

32. Pojava Jedžudža i Medžudž i nevolja povezanih sa njima.

33. Pojavice se zvijer iz zemlje, noseci štap Musa'a (alejhi sellem.) i pecat Sulejmana (alejhi sellem.), koja ce pricati sa ljudima, i obavjestiti ih kako nisu cvrsto vjerovali u Predznake Sudnjeg Dana.

34. Velika bitka izmedju Muslimana (ukljucujuci Jevreje i Kršcane koji ce ispravno povjerovati u Isa (alejhi sellem.) nakon njegovog povratka) predvodjeni Imamom Mehdijem protiv Jevreja i ostalih ne-Muslimana na cijem celu ce biti Dedžal.

35. Isa (alejhi sellem.) ce ubiti Dedžala kod kapije Ludda (Lud je današnji Izrael, mjesto aerodroma i baza glavne Izraelske vojske.)

36. Nastupit ce vrijeme mira i vedrine za vrijeme i poslije života Isa (alejhi sellem.).

37. Bogatsvo ce biti u izobilju, tako da ce biti teško naci nekoga ko me ce se udjelivati.

38. Arabija ce postati zemlja vrtova i rijeka.

39. Društveni život ce propadati.

40. Zadnjica žena iz plemena Daws ce opet uticati na obilaženje (tavaf) oko idola Zul-Hulsa.

41. Velika vatra u Hidžazu, koja ce biti vidjena od strane Busre.

42. Tri glavne vojske ce propasti u zemlju: jedna na istoku, jedna na zapadu, i jedna u Arabiji.

43. Abesinski lider sa tankim cjevanicama ce uništiti Kabu.

44. Veliki oblak dima.

45. Sunce ce izaci sa zapada (mjesto njegovog zalaska).

46. Nježni vjetar koji ce uzeti duše vjernika.

47. Niko nece ostati na zemlji ko ce govoriti 'Allah, Allah' ili 'Nema drugog boga osim Allaha (subhane we te ala)".

48. Napokon Sudnji Dan ce biti okoncan sa najgorim ljudima koji ce polno opciti u javnosti kao magarci.

49. Puhanje u rog od strane melaka Israfil, nakon cega ce svi pasti u nesvijest osim onih koje Allah poštedi.

50. Drugo puhanje u rog, nakon kojeg ce se svi povratiti.

to legendo ;)
 

MTR

Član
fali vam jos jedan predznak

Kad Emerik Gudelj I Deen Backovic objave zaruke :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Evo tek sada sam pogledao ovu temu i svašta je napisano, ali znate li vi šta će biti najveća tragedija od svega ako bude ovaj smak svijeta :icon_question:

Za 2012. je predviđeno predstavljanje novog Golfa, e bože moj , šta ako ga ne dočekamo.... :icon_sad: :lol:
 
Član
a dobar text the dag....
a koliko jos ovih predznaka ima nece se stici ispuniti do 2012...
a izgleda da deyo nece ovo popraviti ni do 2020:D tako da ce raditi i na onom svijetu na tome ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top