Smak Svijeta 21.12.2012 ?

Smak Svijeta 21.12.2012 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rekose ljudi da ce biti smak svijeta, hmm isti oni ljudi koji su jeli veprova muda misleci da odatle dolazi snaga, umirali od nehigijene u šesnest, medicina hmm, za svaku glupost otvarali ljude ko oni lafo mogu nesto popraviti i NAJJACE OD SVEGA ZRTVOVALI MLADE I LIJEPE DJEVOJKE DJEVICE DA UDOVOLJE BOGOVIMA a dajte ljudi uozbiljite se ;)
 
Član
Organizujem veliku žurku 21. 12. i svi ste pozvani, a Maje i ostala bagra proročanska me ne zanimaju.:D
 
Član
smak svijeta kad BiH osvoji Europsko prvenstvo, zar je moguće ? da ćemo osvojiti ? :D

kako god da bude bilo, navijam za BiH xD
 
ja nevjerujem, al netko ce ovaj datum posteno da iskoristi, vec sam negdje citao da ce uskoro postojat karte za kupiti za kao neki spas, brod ili sta vec, ameri vec poceli iskoristavat datum, pametni, trebamo i mi skovat brod i uzet milione.. :D
 
Član
ja gluposti majko moja
i vi svakave teme odrzavate

cu smak svijeta
evo najvaljuju ga svako malo
koliko je bilo govora da ce pocetkom 20v tj 2000 godine nastupit smak svijeta
pa nista
kao ni sad
al et gluposti
nemaju ljudi pametnije posla pa se zamaraju glupostima
 
Član
Ma ja meni baba pricala da ispod nas u zemlji postoji jos jedan svjet malih ljudi jesu to ti atlanjdani:lol::lol:a imamo i mi sadaa atomsku ko i oni napredovali mi:lol: ko vjeruje uboga nema se sta bojati;)
 
Kakve Maye i smak svijeta... Sami cemo ga sebi napraviti kad budemo potrosili resurse i sami sebe ugusili od fabrika, do tada uzivajte ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top