SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA_slike na str 1 i 3

SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA_slike na str 1 i 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dottore je napisao(la):
Buraz svaka čast, sve pohvale, a još ste jednom pokazali da gore (Cazin, Krupa, Kladuša...) imata extra auta ;)

hvalaa,a za jednu 2 mjeseca planiramo vece okupljane sa muzikom,rostiljom itd..
A nesto kontam da napravimo to skupa sa nasim moto klubom da bude i motora..svi skupa da smo...jednostavno dernek da bude:D
Jer mi za to imamo volju,i gledat cemo da to bude kao povodom otvaranja auto kluba...
Bice te obavjesteni..Moramo da sredimo neke stvari jos..


pozzzz
 
black_devil je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Buraz svaka čast, sve pohvale, a još ste jednom pokazali da gore (Cazin, Krupa, Kladuša...) imata extra auta ;)

hvalaa,a za jednu 2 mjeseca planiramo vece okupljane sa muzikom,rostiljom itd..
A nesto kontam da napravimo to skupa sa nasim moto klubom da bude i motora..svi skupa da smo...jednostavno dernek da bude:D
Jer mi za to imamo volju,i gledat cemo da to bude kao povodom otvaranja auto kluba...
Bice te obavjesteni..Moramo da sredimo neke stvari jos..


pozzzz
super i svaka cast........a gdje je uslikat kadijinog golfa,nissan primeru,isuzu dzipa,pa nas biscane zaboravili...........
 
kazem nisam ja slikao..nisam bas imao vremena za to..nego kolega..al ima slika jos u ovi drugi momaka koji nisu sa foruma..bice slika joss...

al mene zanima koje snimao kamerom..:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Početnik
bilo je dobrih auta, steta sto se nije moglo doci..
a tog scirocca sa ats classic..davno sam vidio slike, malo prije nego sam kupio sebi scirocca..logicno..
 
golf_2_1.3 je napisao(la):
kadija_1.6td je napisao(la):
golf_2_1.3 je napisao(la):
devil kako mene nigdje neces uslikat,sram te bilo...heh:lol:

u oravo vrijeme na losem mjestu si bio drug ;)

trebao si slikat kad sam te pretekao,hehe,a de vidite taj dvd tu znam da imam i ja jer sam vidio kroz onaj dim kad je snimao,

da imas onako ''dobre'' gume ko sto ja imam pito bi te
a kisa padala
 
ako bude vece okupljanje mozemo pozvati i momke iz slovenije,mislim da bi rado dosli..a imaju gdje i prenociti na starom gradu..
 
bice vece okupljane..i normalno pozvat cemo ih..a za prenociste nije problem ni za hranu..sve je na jednom mjestu..
a unutra neznam ima li slika od cordobe...jedino ako je nije neko uslikao a ja nemam:D
trebao si doci pa da vidis kakva je..hoces li doci IgY iduci put?:icon_biggrin:
 

IGY

Član
mozda, nista ne mogu obecati, ali volio bi doci na photo shooting sa tom cordobom, slicni smo jako :cool:
 
Nadam se da ces doci,okupljane bi trebalo trajati...2 dana sa odredenim programom..Moramo mi da sjednemo i popricamo..I da vidimo sta kaze opcina i sponzori..
Prosle godine nasi motoristi su pomocu njih doveli divlje jagode..zasto mi onda nebi mogli dobrog nekog dj-a obezbjediti..
Gledao sam datume mozda bi najbolje bilo da to bude 04.07 i 05.07 jer bas tu nema nista odredeno..na teritorijama BiH i CRO...Sad neznam u Sloveniji:icon_rolleyes:
 
ee igy jes ruzna..hehe..saliim seee..
izgleda dobro unutra..ima kod nas covjek iz Bihaca mislim sredi unutrasnjost za 5..svi rade kod njega..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top