SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA_slike na str 1 i 3

SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA_slike na str 1 i 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA

E momci hvala vam puno od srca...I drago mi je sto ste dosli u ovolikom broju...
Nisam ja ovo ocekivao mlad sam da okupim sve ovo,al vidite da se moze sve kad ima neko volju..I opet sam se nekako snasao..
Hvala Edisu,Mumi,Majidu uvjek smo bili tu svi na okupu da sve lijepo sredimo...i Edise organizator si ti kao i ja a i Mumo i Majid...Sve je dobro zavrsilo..Hvala,Hvalaaa...
Svaka Cast i Abdulmaliku sa Foruma za sokove...To nam je i trebalo..Jer su neki i odustali od ovog i nisu pomogli financijski..Pa su sokovi i pomogli koji nisu koristili alkohol...Svaka cast jos jednom...
Malo je bilo ispada od stariji ljudi kao Begi sa BmW-om uhvatio nesto glumiti...Nedaj boze da je uletio u auta..Samo da se jedno auto udarilo nebi valjalo ni za druge...
Al sta reci na ovoo..Vidjeli ste i sami koliko je bilo raje..A nigdje nije bilo obavjestenje...
Na kraju je morala policija reagirati,znao sam da ce doci..Al hvala Bogu na kraju tek..
i onda smo se mi organizatori morali smaknuti..Jer kazne bi dobili,a vama nisu mogli nista jer niste organizatori,samo su vas mogli rastjerati..i to je too..al bili ste obavjesteni svi da se nije policijom nista rjesilo..i punoo su nam i pustili da se zabavljamo,znali su oni za ovo.al su nam pustili 3h..
Mislim da su svi zadovolnji,pice je bilo besplatnno vidjeli ste i sami..I sta bi vise mogao uciniti...

A klub nemamo,poslje ovoga mislimo otvarati..i najvjerovatnije ce se zvati... AK Hrnjica


Lijep Pozzz za sve....

Ernad


evo jos par slika:

Evo edisovog keca..Edise Svaka Cast..
Imao si i hrabrosti doci..i ako znas sta je bilo...:)


Budo_opc sa foruma





evo i ovog mog Black Devila i Salkinog Keca





oggy jel ovo trebas:D



dzekijeva masina,najvise paznje je izazvala


Manta od koje je neko i ostao gluh na par minuta:D
I koja je uspjela zapaliti gumeee kad se vracala sa defileja...
Bruji Bruji:D


Neko Garage tuning




 
RE: SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA

abdulmalik golf







A ovako je pocelo rasipanje...Kad je Murija doslaaa...Al sta bi..dosta smo i bili,uglavnom nije bilo nikakavi problema..
Pa nemogu nikog kazniti..

 
Član
respect,da ste blize zenici mozda bi i dosao al ovako:icon_rolleyes:
mozda nekad drugi put,kad se nadje vremena i para:cool:
 
RE: SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA

erol_brcak je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=vzgnu_uE8-Y

i od mene:icon_smile:

Joj u zutog lancera zadnjeg branika,jebo te sve,fuj (nek se vlasnik ne uvrijedi al u *****):icon_rolleyes:


Nego svaka vam cast,dobro ste se skupili,samo ni jednog auta sa foruma ja ovdje ne vidim (bar ne od ovih poznatijih).

Uglavnom,ponovilo se opet!Da niste daleko,ja bih dosao!;)

jojj presmio sam se lancheru,zadnji branik iz 3 dijela sastavljan,u njemu sicevi obicni isto sto mi je bilo isto cudno,a bad look sa trakom napravljen,hahah.......presmijesan je,osramotio je japanski rod juce
 
Ahhh nisam ja ovo slikaoo..Platio sam momku da slika..A vidio sam i tebe negdje..al sta se moze..nisam znao gdje sam juce..:lol::lol:
trebam dobiti jos slika pa mozda budes...

I koje snimao Kamerom Bihac ili Cazin i kako bi da dodem do tog dvd-a

pozzz

Ernad
 
ernad neznam mislim da bihac nije, postavicu ja isto kisu slika sam dok mi kolega prebaci posto su na njegovu digitalcu,
abdulmalik ima tebe na par slika pogledaj bolje iz pricije perspektive ;);)
 
Član
Buraz svaka čast, sve pohvale, a još ste jednom pokazali da gore (Cazin, Krupa, Kladuša...) imata extra auta ;)
 
RE: SLIKE__OKUPLJANE VELIKA KLADUŠA

budo-opc je napisao(la):
evo i jedan video clip

http://www.youtube.com/watch?v=3L2HyzMJjEU

HAHAHAA vileni Balic prvo zapalio gumu na ostrozcu kad smo krenuli iz bihaca a ovo je bila tacka na I
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top