slike / Seat Toledo

slike / Seat Toledo

Član
hvala na komp.,za diablo-neznam za retrovizor nekako mi ovaj mali ok doso na njemu pa neka bude bas je klempo dobar ha,nOKe-nema zamjerke to je tvoje misljenje ali odvratan mi na orgin. felama nekako
 
Član
pa ja mislim da mu je i orginal mali retrovizor na desnoj strani.a auto je extra,vidjam ga cesto i stvarno se u mnogo cemu izdvaja od drugih
 
Član
da se malo garaza osvjezi sa par slika,da se ne zaboravi,nekih vecih promjena nije bilo samo su uradjeni xenoni 6000k prije nekih dva mjeseca
bild4.jpg
 
Član
mogo bi ici dole ali karter mu je nizak pravo i kad bi ga spustio bas bi moro pazit do jaja i zato mi se to ne radi mada bi dobi dosta na izgledu
 
Član
zahvla na komentarima,a ivica do sad sam odvaljivo 2 puta dole onu plastiku i jos da mi je bio spusten bilo bi posla na njemu ha,ali neznam mozda me nekada i opuca pravo pa ode u pod ;)
 
Član
Dobar Toledash drug,svidja mi se boja,i najbolje mu stoje tamne boje.Ja svog ne planiram nista raditi jer ide u prodju uskoro,a nabacio bi mu i ja neke fele i xenone.Dosta;)
 
Član
i bijela mu boja stoji predobro istakne ga pravo,ja i nevolim nesto bas pretjerano i samo lagano bez zurbe i kako finansije dozvole,samo za svoju dusu ;)
 
goran je napisao(la):
i bijela mu boja stoji predobro istakne ga pravo,ja i nevolim nesto bas pretjerano i samo lagano bez zurbe i kako finansije dozvole,samo za svoju dusu ;)

Vjeruj jarane da imam istog toleda kao kod tebe malo boja u mene više ide na tamno sivu, ali postavim ti ja slike pa da pogledaš moju pušku...i u mene je bio kao kod s tim felgicama originalnim...reci mi samo gdje si obrve kupio za farove, ja sam na dva mjesta naručivao i nikada ih nisam dobio...super ti je toledo....obavezno pogledaj mog...pozz
 
Top