Skyline GT-R u HR

Skyline GT-R u HR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jooj pa savrsen je,SAVRSEN :icon_eek::icon_eek:

Stvarno nemam rijeci,vilica mi je negjde na podu,ovo kad bi vidio uzivo ne mogu ni zamisliti svoju reakciju,jooooj :icon_eek::icon_eek:
 
Član
post-24902-1199769661.jpg
 
Član
Kad nemas para za murcielago kupis skyline :cool: Meni definitivno bolji stari skyline od novog modela...e ljudi, ja sam negde cuju da organi reda i mira zaustavljaju i pricaju da ovakva vozila nisu ,,legalna,, za ulicu....citao sam da je skylina imao neki budza iz Srbije i stalno ga peglali kako je zabranjeno da se skyline vozi po ulici...ja u to cisto sumnjam, al evo, nek mi kaze neko za sigurno ???
 
Član
po njemackoj je rijedak samo iz jednog razloga: prevod i upis svih papira dodje skuplje nego uvoz. da on prodje tehnicki pregled i dobije OK za voznju po njemackim cestama, treba vlasnik dobar dzep pripremiti. vozala sam se u R32 skyline-u (slike negdje u proslosti foruma) koji je vlasnika na kraju izasao preko 50 000 eurica (a kupio ga za 17 000$). a da je generalno po zakonu zabranjen, to ne. tako mislim da i u nasim krajevima nije zabranjen. - . jedino da ga mozda moras prilagoditi tehnicki.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Jooj pa savrsen je,SAVRSEN :icon_eek::icon_eek:

Stvarno nemam rijeci,vilica mi je negjde na podu,ovo kad bi vidio uzivo ne mogu ni zamisliti svoju reakciju,jooooj :icon_eek::icon_eek:

ja mogu zamisliti svoju reakciju... trk u obližnji zahod:D
 
Super Moderator
a bog te vidi onog iza koliki je to nije humano
ovaj 34 mi je najdrazi nissan u svakoj igrici kupim jednog da vozim :D
 
znam da ce me mnogi popljuvati al ja cu reci svoje misljenje pa makar mi kuci dolazili da me ubiju ovi japan loveri :icon_biggrin: sala naravno

Meni se ovo auto ne svidja , na stranu to sto ima extra motor i performanse , pricamo o onom utisku kad vidis auto na sta pomislis , znaci meni se nikako ne svidja , ovaj novi mi je mnogo bolji i ljepsi al npr. EVO mi je mnogo bolji od njega , Supra mi je isto ok , i uvijek kad bi birao izmedju tih japanaca uzeo bi prije jednog EVO-a VII ( mislim da je on tu negdje god. sa ovim R-34 ) nego skyline-a. Jednostavno ovaj R34 mi izgleda previse siromasno , tesko je opisati to sto ja mislim al mislim da ste me shvatili :icon_biggrin:
 

MTR

Član
hmmm , interesantno , evo sad citam novi Auto Klub ima test GT-R-a , Alain Prost ga malo provuko . Sve je OK i vise od toga samo je tezak brate skoro 1900 kila , ko kakav terenac , a ovaj stari je bas prikrivena azdaha
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
znam da ce me mnogi popljuvati al ja cu reci svoje misljenje pa makar mi kuci dolazili da me ubiju ovi japan loveri :icon_biggrin: sala naravno

Meni se ovo auto ne svidja , na stranu to sto ima extra motor i performanse , pricamo o onom utisku kad vidis auto na sta pomislis , znaci meni se nikako ne svidja , ovaj novi mi je mnogo bolji i ljepsi al npr. EVO mi je mnogo bolji od njega , Supra mi je isto ok , i uvijek kad bi birao izmedju tih japanaca uzeo bi prije jednog EVO-a VII ( mislim da je on tu negdje god. sa ovim R-34 ) nego skyline-a. Jednostavno ovaj R34 mi izgleda previse siromasno , tesko je opisati to sto ja mislim al mislim da ste me shvatili :icon_biggrin:

Ja te ne mogu nikako shvatiti..ali to je tvoje misljenje i ok..Meni iskreno najbolje auto jeste Skyline i Supra.I doooobro bih se dvoumila izmedju ta dva auta kada bih imala priliku da biram! Ovom predobro stoji ova crvena boja,fkt je savrsenstvo
 
a ja tebe ne mogu shvatiti , jednostavno mi se ne svidja , fan sam Mercedesa , mozda ti to nesto govori , potpuno dva razlicita profila vozila ;)
 
Član
Hahah... dobro svako ima svoje misljenje.... SKYLINE je predobar...

Zna li iko kad se kod nas ukida starosna granica kod uvoza auta...???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top