Skoda Octavia 1.9 TDI

Skoda Octavia 1.9 TDI

Član
tibor987 je napisao(la):

Hvala! Razmisljam da stavim i distancere nazad, nasao sam na PIK-u od 5mm e ne znam da li bi se sta primjetilo kad bi ih stavio, nema ni jednih od 10mm :icon_sad:
 
Član
odlican auto, felge su super ;)

distance ne stavljaj ispod 10 mm, inace se nece ni primjetiti razlika ...
 
Član
trebaju ti sarafi dovoljno dugi da se jednako zavrnes u glavicinu, kao i bez distancera...vjerovatno su ti kratki sarafi tako da ce ti trebati saraf navoja duzeg cca 10 mm ako stavis takve distance ;)
 
Administrator
uuu odlično su joj sjele felge :D to je mjera i jos sa ovim oprugama je upotpunjeno :D Kakva je sad sto se tice udobonosti?
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
Felge joj sjele samo tako,a distanceri ce joj jos bolje leci,guza ce doci vise do izrazaja

Felge su sjele ko budali samar :lol:

Kick je napisao(la):
PREDOBRA Škoda! :)

Hvala!:cool:

pioneer_09 je napisao(la):
uuu odlično su joj sjele felge :D to je mjera i jos sa ovim oprugama je upotpunjeno :D Kakva je sad sto se tice udobonosti?

Sto se tice udobnosti nijie lose, solidno je, mada Octavia i nije bas nesto udobna i sa obicnim oprugama! Imao sam prije na njoj H&R opruge crvene i druge felge sa gumama 215-45/17 i bilo mi je puno nize i nerviralo me to sto mi je cesto strugala ona plastika zastitna od motora pa sam sve razmontirao i ponovo sve drugu kupio i sad sam zadovoljan :icon_smile:
 
Top