Skoda Octavia 1.9 TDI

Skoda Octavia 1.9 TDI

Član
Evo i ja da predstavim svoju cesku damu a u dusi je prava svabica :)

Rijec je o Octaviji:
Godiste: kraj 2004 god.
Motor: 1,9 TDI 81KW+ chip optimum odprilike sad ima oko 140KS
Kilometraza: 130000km
Oprema: Elegance
Boja: Crna metalic

Ja sam prvi vlasnik i zasad me sluzi extra, prvih 20000km vozao je tata pa sam ja preuzeo od njega. Na skodici vec je nesto uradjeno pa cu za pocetak postaviti standardne slicice, slike nisu bas nesto tj. bezveze su al' samo mi one ostale od starih slidza!

Evo ih:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Moja Skodica :)

Hvala, bice jos bolji ;-)

Ja sam zadovoljan mada sam se navikao vec na ovu snagu, ali neko drugi kad je prooba kaze da se osjeti bas razlika! Nije me puno izaslo jer sam radio preko prijetelja , sve u svemu zadovoljan sam ;)
 
Član
RE: Moja Skodica :)

NeverMind je napisao(la):
joj ja se meracim ima 3-4 mjeseca da radim optimum ... a skoda ko skoda grmi ;)

Tako sam i ja odugovlacio i odugovlacio, na kraju najmanje kad sam se nadao uradim! Trebao kod majstora na servis i tu se zadesi momak koji mi je uradio chip popricam sa njim i uradim!
 
Član
RE: Moja Skodica :)

Hvala drug! Bice Octavia jos bolja, za nekoliko dana bice i novih slika sa novim detaljima, nista necu pretjerivati i kindjuriti.
A tvoja Vabija je nemam rijeci RESPEKT ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Dobra skoda drug :) Koliko trosi sa chipom?

Imas li u planu kakve felge veće?

Hvala drug! Sto se potrosnje tice ista mi je kao i bez chipa, na otvorenom krece se od 4,1 do 4,7 sve u zavisnosti kako se vozi ali mali je potrsac sto je meni bitno jer puno prelazim!
Felge sam nabavio prosle godine, evo slikica:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
nadam se da su bar 17-ke:D:cool:

Da druze 17'' su rado bi ja 18'' i u pod je zakucao ali nije to za nasih puteva! Ove 17'' felge i eibach opruge extra mi izgleda! Cekam da mi stigne crvnea folija za stopke, ovako bi to trebalo izgledati:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

A mozda ovo ako mi se ne svidti potrazim nesto slicno ovim stopkama


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
lijepo ti je auto , felge su predobre ;) gdje si radio chip ?

I meni se bas svidjaju felge :icon_smile: Mada mi se vise svidjaju felge koje imaju falc ali nema veze dobre su i ove! Chip sam radio u Brckom kod covjeka kod koga servisiram auto a taj momak sto mi je chipovao on dolazi po potrebi kad neko ima narucen! Sve u svemu ja sam zadovoljan, jeftina a dobra investicija ;)
 
Top