Sirene celicare

Sirene celicare

Član
U mahira su 14" samo što su sve 4 gume istog profila pa glupo izgleda, jer su zadnje više strečane, 7.5 i 9J..

Mjera će biti 50 i 45 profil :cool:
 
ma iskreno, na ovom pug-u ovo meni bezveze izgleda, bezvezne gume je namontiro, bezveze je boja, bezveze sto nije patosiran auto, sto nema nagiba, bez uvrede momku, no hate, samo kazem, ja ako budem ovo radio idem da to bude bas radikalno i do jaja :D drecava boja, stetch&poke, kakve custom, madtyte cepove, kapice itd
 
nema potrebe kad idu celicare, znas da je kod njih srce gdje nasjeda na glavcinu tanko, takodje jedan od razloga zasto idem na to. 80% jotara koje mi nalete nece pasat bas zbog kratkih oem brezona.

jedino ako si mislio sminke radi, onda naravno, cim financije to dopuste :)
 
Ako mislis siriti felge tipa 4 felge + 4 pa sjeci obruce radje nemoj..Da bi felga bila pravilno "sirena" trebas nekoga tko ce na masini za pravljene obruca napraviti obruc od plosnog zeljeza (lima debljeg) i povariti...Sve drugo je bacanje para i muke pri navlacenju guma..
 
Da, cuo sam da zna bit problema sa montiranjem guma. Pa sad, imal gdje ko takav ko ih moze "pravilno" siriti?
 
Legend
ovo je 205 na 7j, to mogu i ja navuci pomocu ofingera..
mi kad smo navlacili 175 55 na 8j to je bilo jebanija, na kraju smo poderali gumu topom (doduse i gume su bile starije..)
medjutim, 195 45 na 9j je malo "problem", na 8j moze hladno.. ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ovo je 205 na 7j, to mogu i ja navuci pomocu ofingera..
mi kad smo navlacili 175 55 na 8j to je bilo jebanija, na kraju smo poderali gumu topom (doduse i gume su bile starije..)
medjutim, 195 45 na 9j je malo "problem", na 8j moze hladno.. ;)

Pa polako povecavas pritisak a vi odvalili odma do kraja. A ovi spricaju sprej za kosu ili tako nesto unutra pa zapale.

Erole pa prica je bila oko teskog montiranja gume tu je veza s temom.
 
jeste, al ne zbog sirine felge, nego koliko sam ja skonto Roki prica o "pogresnom" nacinu sirenja celicara i zbog toga valjda dodje do porblema sa montazom. A Noke, 195/45 na 8j, a 195/50 na 9j, bar sam tako ja zamislio.
 
Član
Bas tako, stretch je najmanji problem ako vulkanizer zna svoj posao, problem je kad se prosiri celicara na taj nacin da se pomjeri lokacija onog "utora", ne mozes navuci gumu na felgu uopste.....
 
Legend
ah.. nece ih stolar siriti :)
ja bih isao na 195 45 sve, 50 nekako ruzno izgleda razvucena, vec je to velik profil.. debeo..
 
Top