Shotovoer Jet - Jel moguce driftanje na vodi ?

Shotovoer Jet - Jel moguce driftanje na vodi ?

Član
Evo jedna atrakcija, naime sjednes fino u prebolesno jak gliser, onda ciko sjedne kao vozac ( Na ulasku sam kaze i upozori putnike da nije bas sav svoj cim ovo radi ), pa lijepo upali gliser i provoza te bokom, kroz uske kanjone i stijene a negdje iz zabave napravi 360 stupnjeva okret i pritom dodje na 10 cm od stijena eto tek da se ne uspavas :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QjmZ2cs8nCU[/video]


A evo i direkt link an VIDEO !
 
A svaka mu dala. . . .vala svaka mu cast, za ovog vazi da se rodio u camcu, goni co'jek ne stajiva:))) Samo ovo sve do jednom, ne daj boze da krkne u onu stjenu, osli bi svi u tri lijepe . . .
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek: strava,mogu misliti koji osjecaj,da Bog do ima u nas negdje ovaki luđak ili ovakve adrenalinske atrakcije:cool:
 
Administrator
svaka mu cast:cool: covjek fakat zna i ima muda, ali kao sto Leta, ovo je sve do jednom, jer jbg i najbolji grijese...;)
 
Član
ih koliko oni potpisa i formulara moraju ispunit prije voznje u ovom, da se organizator ogradi od svega :D
 
Početnik
potpisa ko da ces kredit dignit :D,al da je lud to mu se mora priznat i covjek zna ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A svaka mu dala. . . .vala svaka mu cast, za ovog vazi da se rodio u camcu, goni co'jek ne stajiva:))) Samo ovo sve do jednom, ne daj boze da krkne u onu stjenu, osli bi svi u tri lijepe . . .

Procitao sam u nastavku clanka odakle sam ovo kopirao, da je ova firma na ovaj nacin vec provozala 2.5 milijuna posjetitelja u zadnjih 10 godina na ovaj nacin ovim rutama i bez ijednog veceg incidenta ;)
 
tibor987 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A svaka mu dala. . . .vala svaka mu cast, za ovog vazi da se rodio u camcu, goni co'jek ne stajiva:))) Samo ovo sve do jednom, ne daj boze da krkne u onu stjenu, osli bi svi u tri lijepe . . .

Procitao sam u nastavku clanka odakle sam ovo kopirao, da je ova firma na ovaj nacin vec provozala 2.5 milijuna posjetitelja u zadnjih 10 godina na ovaj nacin ovim rutama i bez ijednog veceg incidenta ;)

Ma drug sve to stoji, vidi se da ljudi to profi voze, ali nikad ne znas. . .mislim da je rizik veliki, ima tu desetak petnaest ljudi, nisam brojao, ali ne daj Boze ja kazem . . ne mora znaci da ce se ista desiti! Djavo kad dodje po svoje, dzabe profesionalizam, dovoljna je sekunda . . .ala kako bi se rasuo camac!:lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
. .mislim da je rizik veliki... ne daj Boze ja kazem . . dovoljna je sekunda . .

Rizik je i u kuci sjediti, moze ti pasti krov na glavu od lose konstrukcije...
Rizik se i voziti cestom 50Km/h, jer ce naici ludjak koji vozi 200 pa ce se zabiti u istog
i td... Zasto onda zivimo ako nismo spremni na rizik (citaj: ADRENALIN) :D
 
MyX-Mesha je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
. .mislim da je rizik veliki... ne daj Boze ja kazem . . dovoljna je sekunda . .

Rizik je i u kuci sjediti, moze ti pasti krov na glavu od lose konstrukcije...
Rizik se i voziti cestom 50Km/h, jer ce naici ludjak koji vozi 200 pa ce se zabiti u istog
i td... Zasto onda zivimo ako nismo spremni na rizik (citaj: ADRENALIN) :D

Druze rizici jesu, ali ni slicno, kolika je vjerovatnoca da ce ti pasti krov:) i sl . . . da ne zalazimo duboko u srz:) ja bi prvi sjeo u ovo:) pa nek bude sta hoce, samo onako kazem, ne daj Boze umfaula, bilo bi svasta:)
 
Top