Shotovoer Jet - Jel moguce driftanje na vodi ?

Shotovoer Jet - Jel moguce driftanje na vodi ?

Član
ado_d je napisao(la):
niksa je napisao(la):
:icon_eek: HOĆU IJAAAAAAAA :cool:

Ali provozati ovo cudo, ne da me neko vozi :lol: :123:

Recimo Miljackom... Kreneš od bazena uletiš u krivinu na Bentbaši preskočiš preko brane Čumuriju most Proletiš kroz srednju kulu Latinske ćuprije okreneš ga za 360 Vratiš se kroz krajnju desnu (dublja je voda) nastaviš dalje i popršćeš raju govnima dok čekaju trajvan na Drveniji WOOOOOOW
 
Član
niksa je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
niksa je napisao(la):
:icon_eek: HOĆU IJAAAAAAAA :cool:

Ali provozati ovo cudo, ne da me neko vozi :lol: :123:

Recimo Miljackom... Kreneš od bazena uletiš u krivinu na Bentbaši preskočiš preko brane Čumuriju most Proletiš kroz srednju kulu Latinske ćuprije okreneš ga za 360 Vratiš se kroz krajnju desnu (dublja je voda) nastaviš dalje i popršćeš raju govnima dok čekaju trajvan na Drveniji WOOOOOOW

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
A koje budale bok te :lol: ,treptaj oka i zaljepljeni su kao komarac na zidu kad ga bubnes peskirom.
 
Član
da sjedim u ovom i da mi prodje pored stjene glava na 5cm pri 40 cvorova lose bi proso vozac hahah strava !;)
 
Član
[/quote]

Recimo Miljackom... Kreneš od bazena uletiš u krivinu na Bentbaši preskočiš preko brane Čumuriju most Proletiš kroz srednju kulu Latinske ćuprije okreneš ga za 360 Vratiš se kroz krajnju desnu (dublja je voda) nastaviš dalje i popršćeš raju govnima dok čekaju trajvan na Drveniji WOOOOOOW
[/quote]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Kraljuuuuu:cool::cool:
 
Top