Sharp LCD

Sharp LCD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
namikbh je napisao(la):
Kada si vratio prvi,dali su prodavci testirali i jeli ok bilo kod njih?
Ako nije onda oni nemaju pojma sta prodaju, nije Sharp kriv nego uvoznici!

Navodno jesu testirali,ali cisto sumnjam,ne djeluju mi kao neki strucnjaci uopste,oni samo rade prodaju.Imao sam Sharp uredjaje i ranije i imam samo rijeci hvale,ali ovaj nikako :icon_mad:
 
Član
Nije problem u marki Sve su to manje vise vrhunske tehnologije Problem je u nasim tv operaterima a jos veci problem u prodajnim objektima gdje nestrucno osoblje ne zna sta prodaje a trebalo bi upozoriti klijente Iskustvo iz 8 mjeseca
Cura kupila LG 7 serija - zadnje kod nas na trzistu Prelijep uredjaj Donijeli kuci slika cirkus Saltali nas 15 dana relacija prodajni objekat tv operater Trebalo se doplatiit operateru za nekakvu karticu elem mjesecni racun bi sa vec postojecim izasao na oko 100 km Zove jedan dan place - kaze prave me budalom Ja zvizno pokupim se i u radnju Sta je problem Kaze prodali smo vam ispravan uredjaj JESTE ALI HOCU TV KOJI KAD DONESEM KUCI I PRIKOPCAM SIGNAL MOGU GLEDATI SASVIM NORMALO IMATE LI TAKAV Na kraju nam dadose neki philips STARIJA SERIJA koji je nesto bio jeftiniji a dizajnom ni blizu LG-u ;) Eno ga fercera
 
Član
niksa je napisao(la):
Nije problem u marki Sve su to manje vise vrhunske tehnologije Problem je u nasim tv operaterima a jos veci problem u prodajnim objektima gdje nestrucno osoblje ne zna sta prodaje a trebalo bi upozoriti klijente Iskustvo iz 8 mjeseca
Cura kupila LG 7 serija - zadnje kod nas na trzistu Prelijep uredjaj Donijeli kuci slika cirkus Saltali nas 15 dana relacija prodajni objekat tv operater Trebalo se doplatiit operateru za nekakvu karticu elem mjesecni racun bi sa vec postojecim izasao na oko 100 km Zove jedan dan place - kaze prave me budalom Ja zvizno pokupim se i u radnju Sta je problem Kaze prodali smo vam ispravan uredjaj JESTE ALI HOCU TV KOJI KAD DONESEM KUCI I PRIKOPCAM SIGNAL MOGU GLEDATI SASVIM NORMALO IMATE LI TAKAV Na kraju nam dadose neki philips STARIJA SERIJA koji je nesto bio jeftiniji a dizajnom ni blizu LG-u ;) Eno ga fercera

Ma moguce je da je i to,u nasoj drzavi je sve moguce,hehe,jos kad vidim osoblje koje se pravi kao da ima svo znanje svijeta a nemaju pojma :icon_mad: :icon_mad:
ma bijesan sam skroz,vise niti ice se svadjati sa prodavcem niti nositi na servis.
 
Član
drug trebo si to odmah vratit cim si vidio da nece nijedan kanal...

SHARP ima problema sa maticnom plocom a to se pokazala na tom modelu i jos par njih i problem je kad servisi narucuju oni nemaju, i zato salju u radnju da ga prodaju bilo kako sto kazu posto-zato...

probaj ti to vratit i uzet samsung ili sony ;);)
 
Član
Armin01 je napisao(la):
drug trebo si to odmah vratit cim si vidio da nece nijedan kanal...

SHARP ima problema sa maticnom plocom a to se pokazala na tom modelu i jos par njih i problem je kad servisi narucuju oni nemaju, i zato salju u radnju da ga prodaju bilo kako sto kazu posto-zato...

probaj ti to vratit i uzet samsung ili sony ;);)

Vratio sam ja njega,ali dobio isti nov ali nece.izgleda da ce biti opet red vratiti,nadoplaticu za neki drugi ako nista.Jos cu pokusati preko servisa nesta,ako ne vraticu im.
 
Član
a cekaj, jesu li oni taj prvi tv pred tobom kopcali na antenu i probali... , pod pretpostavkom da nisi nesta "preskocio" u postavkama, tv pod ruku(barem je lcd lakse nosit nego recimo istih dimenzija stari crt heh) i pravac radnja na reklamaciju... moguce da su dobili komplet felericnu seriju za mizernu cijenu...
 
Član
Limpi je napisao(la):
a cekaj, jesu li oni taj prvi tv pred tobom kopcali na antenu i probali... , pod pretpostavkom da nisi nesta "preskocio" u postavkama, tv pod ruku(barem je lcd lakse nosit nego recimo istih dimenzija stari crt heh) i pravac radnja na reklamaciju... moguce da su dobili komplet felericnu seriju za mizernu cijenu...

ja sam prvi vratio i objasnio u cemu je problem,i oni ga poslali nazad uvozniku,a ja dobio drugi.sad i sa ovim isti problem.danas zvao par servisa nema niko ideju sta bi moglo biti.jer nije to sad neka tehnologija da ima sta komplikovano.odnjecu sl sedmicu pa nek vrate pare ili doplatim za drugi,nemam vise ni volje ni zivaca za ovaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top