Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Član
Posle krace pauze, opet se malo radi, danas narucen oil catch can, plus 2m crijeva, t-racva, 2 prelaza sa 3/8" na 3/4" jer nema oil catch can-a sa ulazima i izlazima od 3/4" iz UK, izaslo me oko 70 funti, skupi ovi prelazi jbt :icon_mad:, nadam se da ce stici za 2-3 sedmice pa da se to postavi (bice slike ugradnje), takodje postavljene ventilacije od A3 sa osvjetljenjem tockica, ekstra efekat u nocnoj voznji :icon_smile:




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ej pozz seat je za 10,samo me zanima gdje si kupio Footrest i koliko si platio?ja sebi oću u golfa iv da stavim to
 
Član
pukim48 je napisao(la):
uhh, pravo dobra stvar...da niste ti i Nole zajedno ovo narucivali ;)

on preko njemacke to, ja od brace engleza :cool:

agattu je napisao(la):
Ej pozz seat je za 10,samo me zanima gdje si kupio Footrest i koliko si platio?ja sebi oću u golfa iv da stavim to

hvala drug, sa ebay.de izadje oko 47 eura sa dostavom u bh, poslacu ti link ako hoces i original je od tt-a...

nedim98 je napisao(la):
seat ti je prejak :cool:

hvala puno ;)
 
Član
Evo kako izgledaju ventilacije iz A3 2001-3, sitnica ali koja mnogo daje izgledu enterijera, takodje stigao je i oil catch can koji je i postavljen prije par dana, slike drugom prilikom :cool:

20120402033.jpg


20120402034.jpg
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
Sve za 5 leon ko bonbona

Hvala puno komsija :cool:
___________________________________________________

evo slike uradjenog oil catch can-a, ako kome bude treba diy poslacu mu nije problem, i da ne zaboravim, kupujem malo motornog prostora, placam dobro po m2 pa ako neko ima viska :lol:

20120403036.jpg
 
Top