Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Član
M A R E X je napisao(la):
A sta je ovo drugo ??

Downpipe 3" sa turbine od prohroma, skida se katalizator i nastavlja se na srednji lonac, po dynu daje 5-8% snage, nisam htio raditi remap prije ovoga, tako da sada ce ici i snaga gore bar do 220-230ks kada uradim remap jer k03s ne moze vise izbaciti...;)
 
Ovo mi se svidja,, i kod mene je ko3s turbina, iako je 150ps,,
225 230 joj je maksimum sa cipovanjem, a ko3 ne moze preko 200;)
sarni mi na pm koliko ce te doci downpipe sa montazom,,pozz
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Ovo mi se svidja,, i kod mene je ko3s turbina, iako je 150ps,,
225 230 joj je maksimum sa cipovanjem, a ko3 ne moze preko 200;)
sarni mi na pm koliko ce te doci downpipe sa montazom,,pozz

drug imas pm;)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ima li ta cjevcica za PD motor od 74kw i ja bi to stavio prije chipa ?

Pogledaj drug po ebay-u, trebalo bi da ima, samo ne znam koliko to doprinosi TDI motoru, iskreno ne razumijem se oko dizela :icon_smile:, a opet to ti mogu i ovdje napraviti majstori izaci ce te dosta jeftinije. Ja sam morao narucivati jer je fi75 a niko nema masinu da savija vise od fi60. ;)

enesss je napisao(la):
ma milina gledati po hiljaditi put kazem , svaka cast za sva pedantna ulaganja ;)

samo OEM :cool: a sledece ce najvjerovatnije w8 osvjetljenje pasti da dodam malo romantike u nocnoj voznji :lol:

pukim48 je napisao(la):
svaka cast komso, lijepo napredujes ;)

hvala komsija, vici kada budes u Ug da se kafa pije ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
koliko ce ti puhati turbina na 230ks ?
ovo je jako pametna investicija ;)

Pa sta znam ne bi ga tjerao preko 1.0-1.1 bara pa koliko izbaci konja, zato i uzimam prvo downpipe da ga olaksam i na taj nacin. Aa ko zna mozda ispadne gdje i k04 turbo. ;)
 
Član
Narednih dana stize jos jedna zanimljiva OEM sitnica, osvjetljenje od pasata w8 sa crvenim ambijentalnim led osvjetljenjem...:cool:

w8light.jpg
 
Top