Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

upravo vozio ovaj motor..samo jos vise nabrijan...oko 225 konja ima ovaj...Na 19" je allll too autoo cupaaa..Vrti 19 u trecoj od sale..
ja se zaljubio u ovo auto...
 
Član
16" vrtim lagano u voznji :) samo po gasu...aa cim budem u prilici ice ce ovo na makar 216hp, bar da se iskoristi minimum kada moze...Pozdrav
 
Član
Evo malo se radilo, stigli xenoni 4300k iz dalekog Singapura :) sminka ali sto je vaznije vise je korisnije, prezadovoljan sam...
[attachment=36421][attachment=36422][attachment=36423]
 

Prilozi

  • xenon prva.jpg
    xenon prva.jpg
    111,1 KB · Pregleda: 37
  • 30092010282.jpg
    30092010282.jpg
    188 KB · Pregleda: 35
  • 30092010283.jpg
    30092010283.jpg
    58,7 KB · Pregleda: 48
Član
Ljudi upravo tako, vidim onaj ko zna sta je i hvali, dobro se zna da je su u ovoj masini kovani klipovi, kovana radilica, da sa drugim turbo tj t04 ide lagano 280+ks, jedino klipnjace ne mogu preko 350ks kako mi se cini i blok do nekih 450ks, inace u Formuli 2 se koriste ovi motori.
 
Član
krs, gdjes taj motor, ne valja nista, trosi, a ide :icon_eek: :D :D :lol:

shala naravno, super auto, a pogotovo motorizacija ;)
 
Član
todorovic je napisao(la):
Ljudi upravo tako, vidim onaj ko zna sta je i hvali, dobro se zna da je su u ovoj masini kovani klipovi, kovana radilica, da sa drugim turbo tj t04 ide lagano 280+ks, jedino klipnjace ne mogu preko 350ks kako mi se cini i blok do nekih 450ks, inace u Formuli 2 se koriste ovi motori.

e ovako znam sto to kazem,nisam rekao da auto ne ide niti da je lose sto se tice performansi motora, SDI je auto koje nebih zbog mjenjaca,a licno sam imao previse lose iskustvo sa tim motorom i zelim ti sve najbolje samo da se ne pocne kvariti :D , a po meni je TDi savrsenstvo nije sto to vozim nego sto sam vidjeo motora i motora i nema tog strucnjaka da kaze da ima nesta iznad TDi-a sto se tice te klase auta, a isto tako mislim da leon nije nista brzi od TDi-a sa isto KW

i jos,koliko znam najbrzi na LeMans 24h je tdi i hdi i na wtcc isto tdi ,i to u auta vag programa,zasto ljudi koji su u vrhu auto-moto sporta ne " furaju " taj motor,nije zabranjeno

p.s
jos jednom ja nisam rekao da je motor ili auto lose,samo dok slusa jer znam sta je taj motor kad se pocne kvariti sto nezelim da ti se pocne desavati
;)
 
Član
simanic je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Ljudi upravo tako, vidim onaj ko zna sta je i hvali, dobro se zna da je su u ovoj masini kovani klipovi, kovana radilica, da sa drugim turbo tj t04 ide lagano 280+ks, jedino klipnjace ne mogu preko 350ks kako mi se cini i blok do nekih 450ks, inace u Formuli 2 se koriste ovi motori.

e ovako znam sto to kazem,nisam rekao da auto ne ide niti da je lose sto se tice performansi motora, SDI je auto koje nebih zbog mjenjaca,a licno sam imao previse lose iskustvo sa tim motorom i zelim ti sve najbolje samo da se ne pocne kvariti :D , a po meni je TDi savrsenstvo nije sto to vozim nego sto sam vidjeo motora i motora i nema tog strucnjaka da kaze da ima nesta iznad TDi-a sto se tice te klase auta, a isto tako mislim da leon nije nista brzi od TDi-a sa isto KW

i jos,koliko znam najbrzi na LeMans 24h je tdi i hdi i na wtcc isto tdi ,i to u auta vag programa,zasto ljudi koji su u vrhu auto-moto sporta ne " furaju " taj motor,nije zabranjeno

p.s
jos jednom ja nisam rekao da je motor ili auto lose,samo dok slusa jer znam sta je taj motor kad se pocne kvariti sto nezelim da ti se pocne desavati
;)



1.9 tdi je odlican motor ali ako se ne varam u tvom golf je 2.0 tdi koji bas i nije neki savrsen motor
 
Top