Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Član
todorovic je napisao(la):
Narednih dana stize jos jedna zanimljiva OEM sitnica, osvjetljenje od pasata w8 sa crvenim ambijentalnim led osvjetljenjem...:cool:

w8light.jpg

Ovo sam i ja mislio na Fabiju stavljati, ali me privremeno odvratila cinjenica da moram nebo skidati da bi provukao ( kvalitetno ) sa osvijetljenja prekidaca svijetla do gore ovih ledica... ;) inace, sexy je ovo :cool: 145KM dodje u Jelic servisu
 
Član
Limp je napisao(la):
svaka cast na investiciji drug! ;)

hvala drug;)

tibor987 je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Narednih dana stize jos jedna zanimljiva OEM sitnica, osvjetljenje od pasata w8 sa crvenim ambijentalnim led osvjetljenjem...:cool:

w8light.jpg

Ovo sam i ja mislio na Fabiju stavljati, ali me privremeno odvratila cinjenica da moram nebo skidati da bi provukao ( kvalitetno ) sa osvijetljenja prekidaca svijetla do gore ovih ledica... ;) inace, sexy je ovo :cool: 145KM dodje u Jelic servisu

Eee vidis tu sam opet imao dosta srece, za to osvjetljenje cu uzeti struju sa senzora za kisu, ne moram nista provlaciti :cool:. Mene je izaslo oko 65 eura (ebay.de) a dobio sam sve ovo u kompletu;)
 
todorovic je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
koliko ce ti puhati turbina na 230ks ?
ovo je jako pametna investicija ;)

Pa sta znam ne bi ga tjerao preko 1.0-1.1 bara pa koliko izbaci konja, zato i uzimam prvo downpipe da ga olaksam i na taj nacin. Aa ko zna mozda ispadne gdje i k04 turbo. ;)
sa tim pritiskom max 205-210ks sa tim sto imas ali osjetit ces tek razliku kad skines kat auto naprosto prodise i dobije zivost,ako ti bube gorila lampica od motora radi lamda sondi javi se imam ti rijesenje za to,stavio sam ja sebi i kolega na golfa provjereno sto posto,jer kad skines kat upalit ce ti se
 
Član
tutwagen je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
koliko ce ti puhati turbina na 230ks ?
ovo je jako pametna investicija ;)

Pa sta znam ne bi ga tjerao preko 1.0-1.1 bara pa koliko izbaci konja, zato i uzimam prvo downpipe da ga olaksam i na taj nacin. Aa ko zna mozda ispadne gdje i k04 turbo. ;)
sa tim pritiskom max 205-210ks sa tim sto imas ali osjetit ces tek razliku kad skines kat auto naprosto prodise i dobije zivost,ako ti bube gorila lampica od motora radi lamda sondi javi se imam ti rijesenje za to,stavio sam ja sebi i kolega na golfa provjereno sto posto,jer kad skines kat upalit ce ti se

Pa u svakom slucaju vise od 0.3 bar necu ici ipak auto ima preko 200000km pa da ne bih brzo sahranio turbo :icon_smile:, zato sam i uzeo prvo granu da malo prodise, da ga olaksa pa cu vidjeti sta dalje;). Ok ako se bude palila zbog druge sonde pisem ti pp. ;)
 
Član
Danas montiran downpipe, i moram dodati da sam dobio i vise nego sto sam ocekivao, zivlji je dosta, i dobio sam bolji zvuk izduva i cuje se vise turbo kako "zvizdi" :cool:, jedno pojavi se dim povremeno, mada nadjem na netu da je to normalno jer je skinut katalizator ;), i plus ne prijavljuje mi gresku druge sonde, bar ne jos :cool:
 
Član
ee to osvjetljenje je vrhunska stvar svaki put kad sjednem u auto osmjehnem se kako je jednostavno a opet predobro odradjeno;);)
Pratim temu samo nastavi
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ee to osvjetljenje je vrhunska stvar svaki put kad sjednem u auto osmjehnem se kako je jednostavno a opet predobro odradjeno;);)
Pratim temu samo nastavi
hvala drug ;)
Jedva cekam da stigne osjetljenje, mocno za nocno kuliranje nema sta :cool:
 
Član
Danas stiglo ostvjetljenje i naravno odmah ugradjeno :lol:
Stuja za led diode uzeta od senzora za kisu, pa ako toga nismo ostali puno...




 
Član
boki__ je napisao(la):

Hvala drug;)
-------------------------
ee usput najava jos 2 projekta, uskoro treba da stignu ventilacija iz Audi A3 8l 2001-03 koje imaju osvjetljen tockic za zatvaranje/otvaranje duvanja...
ovako bi to trebalo da izgleda
http://i622.photobucket.com/albums/tt310/nradfo01/IMG_1034.jpg
http://i622.photobucket.com/albums/tt310/nradfo01/IMG_1035.jpg

ii radi se na ambijantalnom osvjetljenju ruckica za otvaranje vrata ;)
 
Top