Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
štopke kao da si previse zatamnio,samo da ti na displeju na napiše found new hardware kad se taxi nafaka zabije u tebe :D

a lijep auto,ljepsa mi je ova ibiza nego ona poslije nje sa onim ruznim farovima i maskom...
nek je sa srecom,da se navozaš ;)

iso sam ovoliko tamno zato sto iz nekog razloga ima tako jaka svjetla i stvarno se vidi nebitno dan noc sve se lijepo vidi. sto se tog tice nema problema. a ima i trece svjetlo iznad zadnje sajbe koje nije tamnjeno tako da kad kocim ako si corav i ne vidis na stopovima to svjetlo ne mozes ne vidit pa i da si corav.

sto se auta tice, prezadovoljan sam. i meni je nesto sva simpaticna iako nisam prvobitno bio zagrijan za kupovinu ovog auta al sto jest jest nakon predjenih skoro 4000 sa njom, prezadovoljan sam. udobna je, ne trosi puno iako je benzin, ne javlja nikakve probleme ni greske, ma ubo sam auto sam tako. abd nadam se da i ostane takva u buducnosti. u pocetku nisam mislio ulagat nista u nju a sad vec imam nekih sitnih planova i prepravki u planu :D
 
Član
odma ljepse izgleda s ovako tamnijim stopkama, jos kakve ljepse felgice da nadjes i bit ce ko bombona;)
 
Član
naso sam, trebam samo otic po njih al nemam kad trenutno jbga ... a i cekam da se ove prodaju za 120 :cool:
 
ovo sa stopovim je potpuni promasaj izgleda dosta "jeftinije" barem meni se tako cini..:icon_rolleyes:,a inace ove ibize su extra dobra auta mala potrosnja ,slabo se kvare a i jeftine su za odrzavat..
 
Član
to isto mi je i zena rekla :D

u moju odbranu zbog ove sam se odlucio na tamnjenje

http://www.youtube.com/watch?v=FkSKuV_MHM0
 

IGY

Član
usrao si stopke u svom stilu :lol::lol::lol:
al haj nema veze ipak si ti nas eddo :cool::cool::cool: ;)

inace fina ibizica izgleda utegnuta i nek bude sa srecom, da se sit navozas


pozzzz druze ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
usrao si stopke u svom stilu :lol::lol::lol:
al haj nema veze ipak si ti nas eddo :cool::cool::cool: ;)

inace fina ibizica izgleda utegnuta i nek bude sa srecom, da se sit navozas


pozzzz druze ;)

Dobra stara vremena edde i igija i njihovih postova ahhh
A stopke su no no
Sretno s autom da te posluzi i nista ne zaskripi i zatreska;)
 
Član
nedim98 je napisao(la):

hvala hvala, sto tebi sto svima ...

da prijavim stopovi su mi prirasli srcu i sad mi je drago sto sam ih potamnio, uzivo izgleda daleko bolje nego na slikama i bas joj je nekako leglo ... ovih dana idu druge felge na nju, nisu neke, al bolje su od ovih kako god okrenes :D
 
BHT Ovisnik
mislim da ce biti fine:cool: koji je profil,ako su 16 taman ce fino ici 205/55 na nju da se popuni
 
Top