Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
nisam jos voljan da idem na vece felge tako da ostajem na 15-kama (ove su 15-ke) a kako ce izgledat bi abd trebali znat iduce sedmice :D ... sutra bi ove trenutne trebale da idu u zamjenu za neke druge pa vidicemo kakve te budu mozda ove gore ne budem ni uzimo al o tom po tom ...
 
Član
da ne mislite da auto spava, stalno se nesto raducka, zajbavala me lambda sonda pa sam se jedva snaso da nadjem drugu i zamjenim je, onda poce zezat senzor za vanjsku temperaturu, danas iso provjerio cijenu novog, 42km nov senzor bez ugradnje (ne mogu da vjerujem da tolpasno govno moze tolko kostat al eto kosta), danas takodje napravio i dasku nazad za zvucnike, nisam htio originalnu da sjeckam zao mi nesto bilo, evo i slika:



procuo mi se i neki lezaj pa hocu u toku iduce sedmice da pomjenjam lezajeve i da uradim mali servis (filteri zraka, ulja, goriva i klime i zamjena ulja) pa s obzirom da imam sve te stvari u planu da radim, necu stic uzet felge i ostale neke gluposti koje sam naumio tako da ce te stvari morat malo pricekat.
 
Član
Nadji i kakvo pojacalo sa high level inputom pa spoji elipse na njega ;)
Il ono hifonics ako nisi prodo :icon_smile:
 
Član
nisam ga prodo, planiram ga stavit al ne jos, moram uvalit i druge paje naprijed u vrata (to je u planu sutra) pa poslje tog ide prepravka centralne konzole uvalicu opet svoj dvd pa onda ide i pojacalo na sva 4 zvucnika. sad zasad kako sam zamislio, necu vise ubacivat woofer, ili ako budem ubacivo ubacicu neki manji cisto da popuni sliku budel potrebe.
 
Član
danas auto predato kod lakirera da se komplet lijeva strana uradi nanovo jer se mala od kume poigrala sa biciklom oko auta ... steta, po meni, katastrofalna al sta se moze :icon_rolleyes:

2dlr6g3.jpg


33wkxma.jpg


14rzg9.jpg


2vufs6h.jpg


2qmhfg5.jpg
 
Top