SEAT Cordoba....led neonke update

SEAT Cordoba....led neonke update

Legend
RE: SEAT Cordoba

nek bude sa srecom druze,momci sve rekli da ne duljim i ja ;)
al je zapado' snijeg bem ga uh....:icon_mad:
 
RE: SEAT Cordoba

seat ko bombonica,hvala drugovi na lijepim rjecima,
jest dado upravu si,sve mu cak i odgovara sa dvice i trice,djelova,mehanika i to:cool:
 
Član
RE: SEAT Cordoba

vidio sam te maloprije u kopcicu .seat u pokretu u koloni..nije los..mada sam ga cirno na sekundu samo...
 
RE: SEAT Cordoba

ee jes upravu si,ev sad se vratio,a jbga subotom sam gore,mala i to
ako budes kad za pice,javni se na pm,da razmjenemo brojeve;)
 
RE: SEAT Cordoba

evo jedan novi update:D naravno rjec je o muzici:icon_twisted:

dakle kao sto sam vec rekao kupljen je i danas stiglo od Enesa pojacalo Hifonix thor XI,jedva se cekalo s posla da se dode i to isproba,do kasna se radilo,ali volja jaka pa sam sve do maloprije kablove provlacio,te se nakraju pokopcalo i isprobalo.
naravno tu je bio kolega Dewilrock,zahvaljujem na pomoci,sve radi kako treba,ja prezadovoljan sta reci drugo:icon_biggrin:
evo koja i slikica,da nebude da sam skrt:lol:
stavio sam novi kabl,jer je neko prije mene stavio neke bezveze kablove
dq5gti.jpg

vq08zo.jpg

2aj3jo3.jpg

i evo kako to sve izgleda u gepeku,nabrzinu ubaceno
nwddth.jpg
 

IGY

Član
RE: SEAT Cordoba

samo nemoj reci da si to remote control premostio...ta bijela zica sto ide iz pojacala gdje je +:icon_question:
 
RE: SEAT Cordoba

IGY je napisao(la):
samo nemoj reci da si to remote control premostio...ta bijela zica sto ide iz pojacala gdje je +:icon_question:


i mene zanima radi čega je to premošteno jel moguće da remote nepali pojačalo pa tako sa + strujom naponom budi pojačalo tj pokreće ga muzika nije moje područje al predpostavljam da je to razlog premostavanja
 
BHT Ovisnik
RE: SEAT Cordoba

ja sam veliku muku mucio u sebe sa tim remote,sam sebi spajao,sve sam znao osim toga,al spojim na HU,al on radi i bez kontakta,tu sam imao problema,za jednu vece aku prazan bio,onda sam sproveo zicu do prekidača za grijanje zadnje sajbe jer se pali na kontakt,tako mi vec duze vrijeme radi bez problema,jel zna tko drugi nacin,HU mi treba da radi i bez kontakta po nekad pa zato nisam tamo spajao

@golf 1
ja mislim da si zadovoljan sa mzikom,trebalo bi ovo fino udarati:cool:
 
Top