Scirocco GTI

Scirocco GTI

Član
to sto ti je vlazno na flteru od ulja baca ti na iber malo ulja na vece gasu samo iskopcaj crijevo to sto ide od ibera na kutiju od k glave i provuci ga vani negdje i neces imati problema i prljanja ;) odlicna masina i da zacepi tu rupu tamo gdje ti je bilo crijevo od ibera jer ce ti vuci zrak tuda mimo filtera :icon_smile:
 
bogzagti je napisao(la):
to sto ti je vlazno na flteru od ulja baca ti na iber malo ulja na vece gasu samo iskopcaj crijevo to sto ide od ibera na kutiju od k glave i provuci ga vani negdje i neces imati problema i prljanja ;) odlicna masina i da zacepi tu rupu tamo gdje ti je bilo crijevo od ibera jer ce ti vuci zrak tuda mimo filtera :icon_smile:

moze biti ;) mozda me ipak ovo sve iznervira i ostavim limariju za sledecu godinu a za ovu godinu da sredim motor kompletan :D
 
Fin je autic... gdje stoji nikako da ga vidim u gradu vozas li se :icon_smile: ma super je vrijeme za proljece/ljeto obucu .. samo ga moras spustit .. :icon_smile:
 
Član
Drug dobio sam slike, hvala ti, javim ti se sutra vezano za ono.
Ovi nosaci mu predobro stoje, ajd mi i to spakuj :cool:

Probaj nac neke felgice koje su vise za Vw-a i nabaci mu i to je to :cool::cool:
 
nenadbalaban je napisao(la):
Fin je autic... gdje stoji nikako da ga vidim u gradu vozas li se :icon_smile: ma super je vrijeme za proljece/ljeto obucu .. samo ga moras spustit .. :icon_smile:

stoji svugdje :D ... nisam ja bas iz grada, ali cesto sam u gradu skoro svaki dan, nije mozda upadljivo auto pa ga neprimjecujes kad prodje :D

spustanje ce biti, ali kad ne znam ;)

sandy_mo je napisao(la):
Drug dobio sam slike, hvala ti, javim ti se sutra vezano za ono.
Ovi nosaci mu predobro stoje, ajd mi i to spakuj :cool:

Probaj nac neke felgice koje su vise za Vw-a i nabaci mu i to je to :cool::cool:

Ako treba jos slika samo se javi nije problem ;)
Nosace nedam, meni su bas cool :cool:

Nisam bas sad sa finansijama najbolji, imam precih stvari kao sto je limarija, malo oko motora, pa felge ce doci na red tek kasnije, ali bice nesto kvalitetno :D
 
Zima je prosla, ali nema veze doce sledeca :D , spremio sam grijace sjedista, planiram cak i na zadnje sjediste ugraditi grijace.. Sve je tu samo trebam uhvatiti dan-dva slobode pa da sve fino spakujem i pustim u rad ;)
Imam samo jednu sliku instalacije grijaca za jedno sjediste, kad sve zavrsim bice slika

 
Grijaci cekaju i dalje ugradnju. Danas odlucim rasklopiti auto i ofarbati gepek jer je bio izgreban i prljav. Necu farbati u bijelo vec sam odlucio ofarbati u crno, zamjenicu i tepih i napraviti tapacirunge za ove rupe sa strane






 
sandy_mo je napisao(la):
Samo radi :D sad dok je rastavljen spakuj mi ono i salji :cool: :cool: :cool:

imam problema jos sam u potrazi za nosacima branika, jer kad skinem kuku onda ne mogu postaviti branik bez nosaca.. cim nadjem to saljem ti, nista se nebrini nisam te zaboravio ;)

 
Danas zavrsio, ofarbao gepek. Sutra sklapanje.. Iskreno nisam zadovoljan, previse mi nekako sad zatvoreno, mozda je bolja bijela.. Mozda se odlucim da opet sve rasklopim i ofarbam u bijelo ;)











 
Top