Scirocco GTI

Scirocco GTI

Stigla nova vozilica, nazalost nije japanac.. VW Scirocco 1.8 GTI (valjda) 82 kw....benzin-plin.. 1988 godiste, od dodatne opreme nista, servo, siber.. Stanje auta je razlicito, msm u smislu nije extra stanje a nije ni totalno lose.. Na trapovima nema mane, 4 nova amortizera koni, napred kugle krajnice itd, gume skoro nove zimske.. motor ko motor na prvu mi neizgleda nesto, onako ima ulja po sebi, pusta ulje, mora na pranje sutra pa da vidim gdje sve pusta ulje.. Na benzin odlicno radi, a na plin me zeza na leru, padaju mu obrtaji i skoro da se ugasi, ne znam u cemu je problem.. Limarija srednja zalost, pod je odlican, kao i solje, ali sa vana je ofucan i probila je korozija na dosta mjesta ali nista strasno.. Bitno je da nije nikad lupan.. Unutra solidno stanje, sjedista nisu pocijepana koliko sam vidio, malo je prljavo, ali kad se opere bice odlicno.. i da tabla je pukla na jednom mjestu, tj prosla je linija.. Nemam slika, imam samo par iz oglasa.. Ugl sutra montiranje, xenona, led dioda i jos par stvarcica, pranje detaljno, kad prodje zima onda alu felge i tako... Na ljeto farbanje komplet nanovo...Bice radova, samo dok vrijeme malo dozvoli i novac naravno...



 
Ima posla, ali to i jest ono sto me privlaci, da sam sve polako po svome ukusu radim.. A stopke orginalne sa bijelim linijama...
 
Član
danas je stvarno tesko naci rocca kojem nije pukla tabla, to im je standardna boljka, ove stope iako su fabricke kriticne su totalno,mislim da bi trebao razmislit o drugim
vjerujem da ima posla, bilo bi cudno da nema, ipak taj auto ima finih godina, ali vjerujem da se to sve da dovesti u extra stanje, zato sretno;)
 
meni su stopke bas cool :icon_biggrin: , na slikama izgledaju mutno, ali u stvarnosti je skroz druga prica ;)

nije bas dobar solidan, da bio je u Prnjavoru
 
Početnik
Gledao sam ja jednog isto bijelog sa istim stopkama i meni se svidja i bas mi extra izgleda.
Neka tti je sa srecom pa da napravis dobar posao ;)
 
Evo danas operem auto, ali zbog neke zurbe samo jednu sliku usputno opalim.. Zaboravio sam napisati da od dodatne opreme ima jos i sjedista koja se podesajavu po visini, i board comp...


 
Član
ja mislim da sam te vidio u gradu i to bilo opranao auto:lol: ima dosta posla na njemu sretno u daljim radovima;)
 
moguce bio sam danas u gradu i prao ga gore kod binga :lol:

ima posla na limarji, ali polako sve ce se srediti do polovine ljeta ;)

evo jos par fotki





 
Top