Savjeti Alfa 147,156??

Savjeti Alfa 147,156??

Član
Evo mene opet, danas sam isao gledati ovo auto

http://www.pik.ba/artikal/1365723/-alfa-...-jtd-full/

U konacnici auto izgleda i ide super, ima nekih sitnica za odradit ali nista aman... Cuje se prednja ljeva lafeta i kaze covjek da treba neki "stabilizator kocnice" nisam ga bas razumjeo promijeniti....

Auto je preslo 150000+ Na sta trebam obratiti paznju i sta da pogledam prije nego se odlucim???

TNX Unaprijed
 
Na prvoj slici se vidi da lijevi far ne lezi kako treba, a ni hauba, dakle tu je udarena. Mislim da je previse cijeni, mada ne znam koja je opcija doplate.
I jos mi nije jasno, ima vanjske naznake redizajna (retrovizori, kao i lajsne na braniku u boji auta) a nije redizajn jer je 2001 i unutra je kako spada, ali opet, unutra je tabla crna sto bi trebalo da bude oznaka za sportpack, dakle spustena sa sportskim amortizerima...
Mozda grijesim oko ovih gore stvari, ali to je ono sto sam negdje procitao, jer sam vidio jos par sivih sa ovim elementima pa uzimam sa rezervom to sto sam procitao, mozda se mogao dokupiti taj neki paket.
 
Član
ma moze se i boljih naci od ove ;)

A ova sto sam ti ja dao link je drama :cool: Nisam ni znao da je vlasnik tu na forumu :icon_smile:
 
Član
ako nemas nista protiv benze, kupi milanelovu, auto je mrak,tacno kako alfa treba da izgleda,ne znam lika ali znam kako je pazio alfu sa drugih foruma. E sad sve ima svoju cijenu,ali iskreno ako kupis alfu za 7500km,pripremi se za ulaganja.
 
Član
potpis na ovaj gore post a za ovu gore 156 pa malo ce ti biti 105 konja tesko je to auto;)
 
Član
CavallinoRampante je napisao(la):
Na prvoj slici se vidi da lijevi far ne lezi kako treba, a ni hauba, dakle tu je udarena. Mislim da je previse cijeni, mada ne znam koja je opcija doplate.
I jos mi nije jasno, ima vanjske naznake redizajna (retrovizori, kao i lajsne na braniku u boji auta) a nije redizajn jer je 2001 i unutra je kako spada, ali opet, unutra je tabla crna sto bi trebalo da bude oznaka za sportpack, dakle spustena sa sportskim amortizerima...
Mozda grijesim oko ovih gore stvari, ali to je ono sto sam negdje procitao, jer sam vidio jos par sivih sa ovim elementima pa uzimam sa rezervom to sto sam procitao, mozda se mogao dokupiti taj neki paket.

Ova alfa nije vidjela redizajna ni po cemu.
 
Lajsne i retrovizori nisu bili u boji auta do 2000. Kako rekoh, procitao sam da je tek to pocelo od redizajna unutrasnjosti, 2002, ali sam vidio par 2001 da imaju te promjene pa sam i napisao da nisam siguran. Cinjenica je da od 2002 svaka tako izgleda, ali eto mozda je 2001 bila neka opcija...
 
Član
Ipak sam odustao od ove alfe, nije mi bas djelovala "ocuvana" i nekako mi je lijena u voznji... tako da se prodaja golfa i potraga za nekom drugom nastavlja
 
Član
Ako si u mogucnosti najbolje bi bilo kad bi se dofatio alfe od kolege milanela, njegova je bas u fullu sa njom ne bi imao nikakve prob, i mojne te duze varijante 156,166 i ove starije tipa 165 to su auta za penzice :D
 
Član
Da imam sad ove pare bez razmisljanja bih uzeo ovu od kolege s foruma, stvarno je auto nema sta! Polako naci ce se nesto hehe
 
Top