Savjeti Alfa 147,156??

Savjeti Alfa 147,156??

Član
Cjena ide dole ovim starijim modelima mislim kod nas te su dostupne a ovim novijima još se dobro drži cjena.ako te zanima dobra 147 2.0 prodaje mi drug nema bas nista u nju ulaganja ali je i cjena shodno tome u perfektnom stanju a ima i jedna 147 1.6 nije skupa javi se na pp za detalje ali je ful oprema,.


 
Član
Ma ja imam neku kombinaciju da dam golfa i doplatim pa pitaj tog druga ako je zainteresovan da pogledam i tu njegovu alfetu
 
Član
Najbitnije, i ne mogu naglasiti to dovoljno je naci dobro, odrzavano auto. Nekog ko je preventivno odrzavao auto, a ne cekao da stane prije nego ga skrpi samo da ide dalje. Ganjaj da kupis auto od nekog alfiste, vecina njih vole svoja auta, za njih su ljubimice, ne samo prevozna sredstva, i shodno tome se i paze kako treba ;) Dijelovi nisu uopste skupi, nije ovo aljaska da nema ponude/potraznje.
 
Član
Evo ti orijentir,ja sam kupio 147 prije tacno dvije godine, JTD sa bogatom opremom za 9600KM, neregistrovan. Ovo bogata ne znaci full jer za full imas mali milion stvari,a kod nas je svako auto sa klimom full oprema. Imala je alu felge original 15'', automatsku dvozonsku klimu, tempomat i kozu od bitnijih stvari. Tada je bila najjeftinija od svih koje sam gledao...
 
Član
Uzmi 147 drama auto ;) I ja sam htio nju pa nisam nasao tad ovdje ni jednu ocuvanu i uzmeme stila ak mozes uzmi jtd a sa dobrim odrzavanje po mogucnosti i uredna servisna knjiga neces imati problema ni sa benzincima ;) A ne pada ni cijena toliko kao sto neki kazu konstantno blagi pad cijene kao i drugih proizvodjaca, kad je u dobrom stanju i odrzavana lako se proda i posle 34 godine koristenja ;)
 
Član
Hvala svima na odvojenom vremenu... u toku je prodaja golfa pa bit ce te obavjesteni od daljem toku :cool:
 
Član
Anais je napisao(la):
Ma ja imam neku kombinaciju da dam golfa i doplatim pa pitaj tog druga ako je zainteresovan da pogledam i tu njegovu alfetu

javi se na pp a on svoju samo prodaje nebi zamjene;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ganjaj da uzmes od nekog alfiste auto,jer ona su maximalno cuvana i odrzavana ;)

Ti rece u proslom postu da ce uzeti 10-11l otvorene. Pa brate ja bih je zapalio da mi toliko uzima ;)

@ Alfa kao i svako drugo auto ako se redovno odrzava nema problema. Ja ne volim dizela ali za ovaj JTD motor alfin sam cuo da je nepoderiv, a imas i boljih dizelskih motora kao sto je JTDm. Ovaj twin spark je bar meni se pokazao kao dobar, i po snazi, potrosnji itd. Sad necu da ti pricam neke bajke, pogledaj na netu, raspitaj se pa razmisli. ;)
 
Član
Anais je napisao(la):
Ma nisam ni trazio bajke druze interesuju me licni stavovi ljudi koji voze ove aute

Potrosnja je skroz uredu, 7-8l. Sto se tice mahalskih prica joj ebeno nac dijelove, skupi bla bla i to pada u vodu jer mozes naci sta god hoces. Ako budes u blizini zvrkni, dodji pogledaj moju, provozaj ako ce ti i to pomoci ;)
 
Član
2.0 TwinSpark 143 ks, s mojim 17" itd, otvorena ide na 7, bez ikakvih problema....s gradskom se malo mucim, al' mislim da sam i to rijesio sad, bila je 11-12, pa se popela na 15tak, al' s preeebogatom smjesom, auspuh mi je bio kao u dizela cumurasa :D
 
@Anais
Evo ti moja napravicu ti extra cijenu za kes, auto je sjedi vozi ;)

http://www.bhtuning.com/p-alfu-romeo-147-fuuullll-t-63744.html
 
Član
@Dado

Ajde ako ti nije frka da mi se javnes na pp pa da dogovorimo neku kaficu da malo pogledam auto :)

@Triza

Ja kad skontam da mi je skoda 1.2 12v sa 60 konja trosila 12 to tvoje je super :D

@Milanelo
Druze svaka cast na autu stvarno je avion... bezveze me potpaljujes hehehe :D Trenutno ganjam da tusnem golfa, spustio sam na 6700 za kesh i ne idem ispod.... a u vidu sam imao doplatu od nekih 1000 km sto bi bilo mozda nekih 7700km pa ti ponudi neku svoju cijenu

Evo imam ponudu za ovu alfu da li neko zna nesto vise o ovom autu ?

http://www.pik.ba/artikal/1365723/-alfa-romeo-156-1-9-jtd-full/
 
Top