savjet uranio suvi akumulatori???

savjet uranio suvi akumulatori???

Član
CorsaiR je napisao(la):
Dobar akumulator sa dobrom cijenom ( sto bi rekli *dobra koka i roda dobra*:lol:), nema sumnje da ne valja... BTW gdje u Sarajevu ima ili u BiH uopste Energizer-ovih akumulatora?! Ima li iko iskustva sa njima, posto moram da mijenjam akumulator samo sto je kod mene WH :lol: ( ima ovih horsova koliko hoces, ceka se jos samo Blue or Red Horse :lol:)!! Zima ocigledno trazi nove akumulatore :lol:

Energizer je dobar,uvoznik Jurprom,mora biti negdje u SA da se prodaju,nazovi par trgovina autodijelova i pitaj da li drže...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
kupljen aku marke TESLA po savjetu dva drugara,,
moze koliko moze sta da mu radim, kad crkne mijenjati drugim i cao,,
jedino sto ja vise nebi stavio u svoje auto je BLACH HORSE, pardon black shit :D

Tesla kao i Black horse ima dosta reklamacija,ali ne mora značiti da će i tvoj izdati,kod njih bar možeš provjeriti stanje tekućine (stara tehnologija) pa nekad dosuti destilovanu vodu i tako produžiti vijek trajanja... U svakom slučaju nek bude sa srećom... :)
 
Početnik
Kod mene je Pover Plus akumulator evo vec 4. zima i u extra je stanju tj.prezadovoljan sam s njim i kad ovaj rikne opet cu isti taj da kupim...!
 
U mene je bio black horse 45ah,trajao mi je tacno 3 ipo godine.Danas sam kupio ponovo black horse 55ah,ako i on izdrzi toliko zadovoljan sam ;).
 
Top