savjet uranio suvi akumulatori???

savjet uranio suvi akumulatori???

Član
Ja sam uzeo VARTA black za dizela 70A bio na popustu 130 KM a a imace redovna cijena mu je bila 155 KM nikakvi problema nema.. zasad zadovoljan pa dikle vidjecemo heheh :icon_smile:
 
Član
Ja svima preporučujem Topla akumulatore, stvarno su vrhunski. Nakon 5 godina ga je stari promjenio na Golfu 3 dizel, komšija ga vjerovali ili ne evo već 8 godina ima na dvici dizel i još uvijek ga koristi. Uzmi Toplu, nećeš se pokajati, dole u Hrasnom ti je ovlašteni distibuter.
 
za ovaj uranio, ovaj anvedeni nije suvi, ima garanciju 24 jmjeseca
mara sve dolazi u obzit sem black horse akumulatora :icon_mad:
 
EXIDE i nema glavobolje, imas u caraudio, imas i u vespromu u hrasnom, kod robota dole, ja kada bih ti pricao sta sam sve radio ovom svom exide ne bi vjerovao, ovo ostalo bi davno otislo u tri pm

samo exide uzmi i nesekiraj ;)
 
Exide majka . Vesprom kod bosmala tj blizi je robotu , ako ti trebaju upute gdje tacno javni se na PP. Ja ga evo imam stvarno je vrhunski akomulator. 64-vorka je 170km s tim da uzimaju stari akomulator u racun ako je crko i skinu ti cenera
 
Član
Varta Black je akumulator stare tehnologije,preporucuje se za starija vozila sa malo potrosaca,a i nije neka sreca,ja sam ga imao,jedva izdrzao 3 godine i krepo,a dobro plaćen... Exide je stvarno dobra roba... Čudi me da niko nije spomenuo Energizer,takokodje extra akumulatori,nisu nesto ni skupi...
Što se tiče Hugela nije loš (CA-CA tehnologija),mada je bilo dosta meni poznatih reklamacija,ja ga trenutno koristim na Kadett-u,istekla garancija neki dan,ponaša se kao prvog dana,al vidjećemo koliko će još izdrzat :)

Treba tu imat i sreće,jer ne postoji serija koja nema ni jednu reklamaciju,e sad šanse su uvijek da te potrefi neki feleričan :)
 
Član
kada se preporucuje nesto, valjda treba navesti i koju seriju... npr kod varte su tri Black, Blue i Silver. , najjeftinija, tj black i nije bas... isto kao sto za start zimi nije toliko bitno jel 72Ah ili 80 lupam amper sati, vec sama startna snaga akumulatora, ono 700A itd...
 
Član
Varta, traje tacno 5 godina. Evo sad mi je plava na vektri i to je cetvrti akumulator od 94 god;)
74Ah =200KM i 24mj garancije i nema zime
 
Član
Ja vise nis ne uzimam osim exide ovo sve ode ne bude ni kolko jos ne slussam muziku dok je auto ugaseno :icon_rolleyes:
Znaci ak imas vise kakvih potrosaca samo exide, i meni su dali na ovaj neki white horse tri godine garancije smece nevidjeno a 145 KM platio kobiva bolja serija , otiso na reklamaciju kaze to je od muzike a muzika otkopcana prvi jaki minus bio prazan :icon_eek:
 
Član
DaMs-82 je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Kupi MOLL akumulator i onda ćeš vidjeti šta znači imati aku...

Da li ih ima u BiH? jedno vrijeme je bio Nr.1 u Njemackoj,extra akumulator...

Daleko najbolji akumulatori koje može kupiti fizičko lice, MOLL M3 plus K2

Jako mi je blisko struci, testirao ih većinum MOLL no1 daleko.

Evo samo za primjer samo jedan od neovisnih testova gdje su se samo vrhunski testirali http://www.carlander.ba/testovi/test-akumulatora/

Ja sam ih uzimao preko Hr http://www.varga-elektronik.hr/

Pogledajte koje mjesto drži exide u kojeg se većina tu kune.
 
Član
Dobar akumulator sa dobrom cijenom ( sto bi rekli *dobra koka i roda dobra*:lol:), nema sumnje da ne valja... BTW gdje u Sarajevu ima ili u BiH uopste Energizer-ovih akumulatora?! Ima li iko iskustva sa njima, posto moram da mijenjam akumulator samo sto je kod mene WH :lol: ( ima ovih horsova koliko hoces, ceka se jos samo Blue or Red Horse :lol:)!! Zima ocigledno trazi nove akumulatore :lol:
 
kupljen aku marke TESLA po savjetu dva drugara,,
moze koliko moze sta da mu radim, kad crkne mijenjati drugim i cao,,
jedino sto ja vise nebi stavio u svoje auto je BLACH HORSE, pardon black shit :D
 
Top