savjet uranio suvi akumulatori???

savjet uranio suvi akumulatori???

sta mislite ljudovi je li neko probao ovakav akumulator valaja li cemu ??
http://www.pik.ba/artikal/4797069/akumulator-65ah/
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sta mislite ljudovi je li neko probao ovakav akumulator valaja li cemu ??
http://www.pik.ba/artikal/4797069/akumulator-65ah/

Iz grupacije Fiamm,nisam se susretao,jesam sa njegovim bliskim rodjakom Bearen,extra su,inače Fiamm je poznati brand akumulatora,to je skraćenica od ‘Fabbrica Italiana Accumulatori Motocarri Montecchio’ i ovo na slici nije suhi/suvi akumulator,ali nema veze... Cijena je ovdje jako niska,nema pod detaljno stanje s garancijama i ko je uvoznik i serviser sto je jako bitno prilikom kupovine...
 
ja Bosch S3 53Ah prije 20 dana platio 120 KM da je bilo ovih nebih se ni omisljo kupio bih ga pa da ga testiram po specifikacijama je jak 600A nije malo a kod mene ovaj ima 470A da sa na tvom mjestu i da mi treba ja bi kupio bolji je garant od Black Horsa ;)
 
Član
nebi uzimao akumulator bez garancija ;)
sigurno da i ovaj ima jer je nov, ispitaj, ako ima dobar :cool:
 
dzeni ovih iz radnje mi je preko glave,m treba 3 aku da kupujem u nepune 4 godine,,
nebi black horse uzeo da je zadnji na svijetu to je smece svoje vrste, moze na autima sa minimalnom
potrosnjom struje
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dzeni ovih iz radnje mi je preko glave,m treba 3 aku da kupujem u nepune 4 godine,,
nebi black horse uzeo da je zadnji na svijetu to je smece svoje vrste, moze na autima sa minimalnom
potrosnjom struje

gore ti je vala tako preko pika, nek uvali 5 tako tih nepoznatih akumulatora,zapali vas petoricu, on bude dobar 500 stoja,i jebo pik,odjavi se i vise nikad se ne pojavi,pa ti njega trazi i ganjaj po garanciji...
sta je s boschom i vartom ?
 
situacija je malo specificna :D ovaj moj je u garanciji crkao skroz,, tacno poslije 14 mjeseci,
problem je sljedeci,, racun imam, garantni list still searching :lol:

tako dsase lagano raspitujem za plan b, tj novi aku
 
Član
od tih jeftinijih ja sam prije 4-5 godina kupovao hugel, i sluzio me je pune 4 godine dok nisam skrsio auto , i otisao je pun (tako je pokazivala lampica na njemu), tako da preporuka za njega ako ces neki jeftiniji
od skupljih exide, varta, bosch, al tu se i keseira fino ;)
 
Top