savjet udes

savjet udes

Član
moram se zahvaliti clanu strujaze, vidis zaboravio sam.. hvala ti drug na tome, sto si tako velikodusan i sto bi to uradio.. da se nelazemo, NEMAM, nema ni ovaj, ali da sabirem neku milostinju, nebi mogao, gdje ce mi dusa i srce.. ja nekazem da ja nebi tako pristao odvojiti nekome nekih 10KM umanjiti sebi 50-60km vozanja ali znam i kakva je situacija kakvo je vrijeme, nema se para, uvaljen sam bio u taj kredit, sve sam prodao sto sam imao da sam mogao prodati, rijesio sam to HVALA DRAGOM ALLAHU, sad mi se stvorio ovaj problem.. nemam sta prodati, roditelji nerade, moj posao preko sezone par mjeseci ljeta je gotov, tek u maju-junu ponovo ali sam sam pao i sam sam kriv.. hvala ti od srca brate dirnut sam bogami.. nije svako dosao lahko do auta, i ja sam ovo auto dobio jer je stari dobio od preduzeca u kojem je prije rata radio neku odstetu sto nije dobijao platu kad je bilo najteze.. pruzio mi covjek sve i da mu ja ovo uradim.. nemogu samo sebi oprostiti.. hvala vam svima koji ste tu uz mene necu nikad zaboraviti.. lima ce biti pa kad bi bilo za 5 godina bit ce za 5 godina boze moj.. HVALA VAM JOS JEDNOM..
 
Član
slike ce biti za par minuta u moj garazi.. pogledajte tamo pa mi procijenite jel se moze napraviti.. rekao mi je majstor da je turbina pukla i da je moguce da je remen preskocio.. e sad neznammm.. turbina se moze po mojoj procjeni druga kupiti, samo da mi je motor citav.. evo nasao sam ja u sarajevu stranca odma bi sutra otisao po njega i sve napriejd skinuo s njega postavio na svoj.. i jos bi neke dijelove, pofarbao i ostalo.. imacete za par trenutaka slike u garazi pa mi procijenite..
 
Član
druze,ja sam nedavno(za rodjendan) uzeo od druga auto i udarim u ivicnjak,bio s djevojkom...sreca,nisam brzo isao,naletio n a ulje na cesti a i kisica pala...uglavnom,100KM karter,60KM ulje i jedan nosac motora,nezz koliko je to bilo...i to sam platio,jer sam ja kriv...valjda i taj momak bude posten....lim ce se namirit,nek nije nikom nista ozbiljnije bilo...
 
Član
ovo je prvi udes na forumu sto je bar otkad ja pratim ako jaran ne mogne ili ne bude htio platit sto ne bi i jednu akciju napravili nije milostinja ali po 10 km iako je takvo vrijeme svako moze odvojit sta znaci jedan dan pjeske ici nama koji znamo da je auto na parkingu i da ce sutra biti u pokretu :( zamislite kako je samo njemu ali ne treba ovdje prica o tome sto si ti dao jaranu auto, dao si mu ga jer mislis da bi ga i on tebi dao e sad sto li on tebi nije rekao da nema vozacke, ja prvi nikad ne bi uzeo od drugog nesto sto mu ne mogu napravit ili platit za popravak toga
 
Top