Savjet potreban, sta kupit!!

Savjet potreban, sta kupit!!

Početnik
PUNTO - po meni motor je veoma simpatican pogotovo 1.3 multiJet , dosta predjenih kilometara snjim samo ulje i redovni servisi ... nema zupcastog remena vec je onaj lanac tako da ti nemoze puknuti u voznji kao sto se zna nekad desiti s remenjem .. Unutrasnjost kao unutrasnjost , po meni je odlicna bolja cak nego u 206 -ice .. dosta je pregledan , POZADA hmm rekao bih da je tjesan i jeste i nije , napr kod mene lik sjedio 1.90 normalno pozada , kaze covjek : NEMOJ BIT DOSADAN DOBRO MI JE , SAmo VI SJEDITE NAPRIJED VI CETE KROZ SAJBU A NE JA :D ... znaci nije se zalio da je tjesan ovo ili ono .. GEPEK - SOLIDAN

Vozio Punta da dalje relacije ... samo da kazem :cool::cool::cool: muzika i lagano :123: ... auto uopce nije lijen





PEZO - iskreno 1.4 sam vozio nebih ga pogledao vise , dizajn nekome ljepsi fiat nekome pezo , sto je stvar ukusa , vozio pezu na iste relacije kao i fiata , napatio se pravo , mjenjac neprecizan nekako hod velik .. osim tog jednom mi je vecinu tog putovanja proveo kod majstora , problemi s zadnjiim ovjesom propali lezaji pa tockovi / ! stojali ..



Do tebe je ... al moj glas ide za FIAT PUNTO;):cool:
 
Član
niksa je napisao(la):
Da ;) Google teorija i praksa nisu isto Nemam namjeru ulaziti sa tobom u bilo kakve megalomanske rasprave Prerastao sam takav vid komunikacije

Konkretno reci na koga se odnosi, niko se neće naljutiti, već bude više postova od jednog pa se zagubi misao.:D
 
Član
niksa je napisao(la):
Da ;) Google teorija i praksa nisu isto Nemam namjeru ulaziti sa tobom u bilo kakve megalomanske rasprave Prerastao sam takav vid komunikacije

O kakvom vidu komunikacije ti pričaš? Ja pišem činjenice a ti laprdaš kao nadureno dijete od 13 godina.

Prerasti onda i forum. Ugasi nalog i zadrži svoje ogromno znanje samo za sebe.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ili ja nemam pojma. Tvoje ne je dovoljno da zaboravim sve što znam:D

Pojma ti nemaš.:D

Toči dizel u "SVOJ" auto i ćuti.:D

Kad neki ljudi shvate, odnosno, ovi što hvale (prepoznaće se) sve super projekte brzih 402 mašina (a pri tome ne voze ni TDI, TDCI, DCi, CDI,..., već običnog čađavca), da dizel nije gorivo već prerađevina nftna od koje se dobija obradivo zemljište, mogu da govore i o automobilima na benzinski pogon. U suprotnom, ja sam više nego raspoložen da mi dođu u goste i da napravimo jedan te isti tour sa našim "ljubimcima", pa da iskreno odgovore koji šta i više pruža.;)

Nesto pokleknu m5 :icon_rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=nDMGCbfg6U4
 
Član
Znao sam ja da ce u ovoj temi bit malo prepirki cije auto je bolje ili ko ima vece znanje :D, stvar je u tom neko od vas je potrefio auto u losem stanju a neko u dobrom tako da imate takva misljenja RAZLICITA, i opet sve zavisi sta covjek ocekuje od auta :icon_smile:. Ja iskreno sta ocekujem tj. da nijedno ovo auto nece mi moc dat zato i vozam BMW-a sa preko 200 KS koza karbon itd... ali auto je malo veci potrosac da se non stop ide po fakultetima i parkira na nekim uskim parkinzima gdje ce ga svako lupit malo takode i sjest na njega pojesti sendvic :icon_mad: . U tom slucaju dolazi ovo malo auto koje malo trosi ima klimu i kolko tolko daje udobnost i komfornost i ekonomicnost (kratko i jasno GRADSKO AUTO). Kao sto neko rece u ranijem posto "sta god da kupis od ovih navedenih auta neces se mnogo pokajat" sto je i moj misljenje. Ja cu da izaberem dva do tri auta (rec. Punto, Clio i 206) i dat priliku da zena moja proba auto i kaze od dizajna vanjskog do unutarnjeg sta joj se svida. Ona je 1.69 i ima 55 kila i mislim da joj sjediste nijedno nece puno igrat ulogu dok ja sam 1.90 i imam 100 kila i bome pobunio bi se :lol:.

Sve u svemu hvala vama na savjetima i pojedincima na iskrenost. ;)
 
Administrator
uvijek dodje do prepirki izmedju fanova odredjenih vozila...
ali od mnogih ljudi sam sve najbolje cuo za punta i ako iduce godine budem gledao sebi auto sigurno ce to biti puno...
gradski autic i jeftino odrzavanje...

;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
uvijek dodje do prepirki izmedju fanova odredjenih vozila...
ali od mnogih ljudi sam sve najbolje cuo za punta i ako iduce godine budem gledao sebi auto sigurno ce to biti puno...
gradski autic i jeftino odrzavanje...

;)

Iskreno receno i mene vuce nesto k' Puntu, nije los izgled ima opreme i sto je naj naj naj vaznije ima ih po 6 hiljki u dobrom stanju i sa jakom opremom. Za malo para puno dobijes ;)
 
Član
Ibiza ... skupa da bi mi bila drugo auto
Polo .... skup plus rijetko koji ima opremu (VW inace stedi na tome)
Clio .... dobar mogao bi se uzet u razmatranja mada je i on sa cijenom malo povisok.
Tako opet se vracam na Punta ;)
 
Član
Vidi, nije ni punto nista jeftiniji za odrzavanje, imamo ih u firmi,meka su to auta osjetljiva i poskupi djelovi!
Jbg uzmi golfa 3!;)
 
Anes_mo je napisao(la):
Nesto pokleknu m5 :icon_rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=nDMGCbfg6U4

Koliko je para ulozeno u tog' keca? Pa sta ako je pobijedio M5, ovaj u M5 opet sjedne u svoje auto, i moze se k'o co'jk gospodin vozit normalnim putevima sa dobrim autom, a ovaj u kecu ce i dalje konzervu vozat....
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Vidi, nije ni punto nista jeftiniji za odrzavanje, imamo ih u firmi,meka su to auta osjetljiva i poskupi djelovi!
Jbg uzmi golfa 3!;)

Ovo si sve upravu, nemam sta rec al da bi ja naso golfa 3 sa klimom moram obic Balkan citav.

almir_gr je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Nesto pokleknu m5 :icon_rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=nDMGCbfg6U4

Koliko je para ulozeno u tog' keca? Pa sta ako je pobijedio M5, ovaj u M5 opet sjedne u svoje auto, i moze se k'o co'jk gospodin vozit normalnim putevima sa dobrim autom, a ovaj u kecu ce i dalje konzervu vozat....

De ba ljudi poredite babe i zabe... stavi M5 masinu u Pandu koja ima 700 Kila pa vidi onda sta ce da poklekne.
 
Top