Savjet: Audi a3 2.0 TDI 140ks

Savjet: Audi a3 2.0 TDI 140ks

Član
Mene interesuje da li se isplati uzimati ovaj auto? 2007. je godiste. Jedino me buni 2.0 tdi motor, jer sam cuo da je kod nekih ranijih verzija dosta problematican bio. Sad ne znam da li je i ovaj u 2007. takav? Molio bih nekoga ko ima 2.0 TDI motor da mi kaze njegova iskustva. Hvala!
 
Član
FilipRS je napisao(la):
Mene interesuje da li se isplati uzimati ovaj auto? 2007. je godiste. Jedino me buni 2.0 tdi motor, jer sam cuo da je kod nekih ranijih verzija dosta problematican bio. Sad ne znam da li je i ovaj u 2007. takav? Molio bih nekoga ko ima 2.0 TDI motor da mi kaze njegova iskustva. Hvala!

ma kakvi problematičan, samo je malo više ulja trošio i moraš pazit gdje sipaš gorivo dizne su osjetljivije
 
Član
Znaci ti predlazes da ga uzmem? Presao je oko 170.000km. Troja vrata. Fina oprema. Samo me motor interesuje, ostalo znam da je kod audija na vrhuncu.
 
Član
ja koliko znam na tim motorima su ispravili greske zbog kojih su imali probleme na pocetku, ja se ne bih bunio protiv tog auta sa tim motorom:cool::cool:
 
Član
OK, sutra treba da ga pogledam i probam, pa ako Bog da i pazarim. Odma cu ulje zameniti i sve lepo pregledati, takodje ide i na dijagnostiku, naravno ako pazarim. Sta mislite koliko mi covek trazi za njega?
 
Član
20k, 2007. godiste, climatronic, alu felne 16", muzika fabricka cd-mp3, tempomat, razne asistencije pri voznji... Ja sam pregledao pik i jos neke stranice, pogledao u inostranstvu i takav nisam mogao naci za 20k. Svi su skuplji.
 
Član
otidji ti to pogledaj, dobra su to auta definitivno, samo u servis vozi i neka dobro pregledaju auto i to je to:cool::cool::cool:
da nam se sutra javis sa prinovom ako Bog da:icon_smile:
 
Član
kupuj brate nije to puno rapa ako je očuvan, samo prvo u muriju i provjeri pa onda pričaj o pazaru ;)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Da nije mozda taj audi a3 iz Zenice sto se prodaje ?

Nije iz Zenice. Iz Sarajeva je covek sto prodaje. Inace uvoz iz Francuske, zaboravio sam reci da nije registrovan, znaci cena je do registracije.

@George
Auto nije kraden 100%, ima papire od carine i samo se treba registrovati kod nas.

Nadam se i ja da cu se vec sutra javiti sa novom masinom. Ziveli :)
 
Član
FilipRS je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Da nije mozda taj audi a3 iz Zenice sto se prodaje ?

Nije iz Zenice. Iz Sarajeva je covek sto prodaje. Inace uvoz iz Francuske, zaboravio sam reci da nije registrovan, znaci cena je do registracije.

@George
Auto nije kraden 100%, ima papire od carine i samo se treba registrovati kod nas.

Nadam se i ja da cu se vec sutra javiti sa novom masinom. Ziveli :)

ma to ti je ta cijena tu su oni oko 23 milje maraka
 
Član
FilipRS je napisao(la):
Mene interesuje da li se isplati uzimati ovaj auto? 2007. je godiste. Jedino me buni 2.0 tdi motor, jer sam cuo da je kod nekih ranijih verzija dosta problematican bio. Sad ne znam da li je i ovaj u 2007. takav? Molio bih nekoga ko ima 2.0 TDI motor da mi kaze njegova iskustva. Hvala!

Imam ja takav motor u Altei, 2006.god, ako se ne varam to su potpuno isti motori. Moj je presao 105000km i motor otkida kako ide, stvarno me je iznenadio pozitivno naravno. Auto trosi 1l ulja na 1500km i to je ono zbog cega pljuju taj motor, ako ti to ne smeta uzimaj i neces se pokajati, performanse su duplo bolje nego kod 1.9 motora, ali 1.9 je ekonomicniji u svakom pogledu.
 
Top