Satelit pronasao dva ukradena vozila u Čačku

Satelit pronasao dva ukradena vozila u Čačku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eeee moj boze budala .... eto im robije .... uh nebi nikad ni zvaku ukro a kamoli auto ....
 
Član
edo_16v je napisao(la):
wade je napisao(la):
ova firma brent nema pola godine da rade i vec ih hoce da pokradu..

Pa vjerovatno su mislili, malo mjesto, mlada firma, nemaju oni sigurno uredjaje za pracenje u vozilima :cool:

al su se zajebali..heh vjerovatno su to mislili..nit je firma nesto velika,a i auta budu vani parkirana...nemaju ni puno auta,al se ljudi zastitili...
 
Član
edo_16v je napisao(la):
wade je napisao(la):
ova firma brent nema pola godine da rade i vec ih hoce da pokradu..

Pa vjerovatno su mislili, malo mjesto, mlada firma, nemaju oni sigurno uredjaje za pracenje u vozilima :cool:

Ovi novinari su napravili gresku u tekstu, nije sjediste firme u Konjicu, vec samo poslovnica, a sjediste je u Sanskom Mostu al dobro... :)

btw, jel ovo direktorica Sanela Prašović, ex ftv novinarka.
 
Član
Samo ti daji lopovima rjesenja, deyo :lol:

Alu folija ne pika ako ne znas gdje je uredjaj :icon_smile:
Za ono zadnje, ne znam kako ide.

satelitsko pracenje auta je staro vec nekoliko godina, a kao i uvjek pocele su firme Premium.

Mafija je relativno brzo otrkrila rjesenje. U kamion, pa u garazu, rastavi u proste faktore, prenesi u dijelovima i kasnije sklopi u nekoj trecoj zemlji...

Puno zeze i infrastrukture za kradju jedne skode.

:cool: bravo za brent
 
Član
Pa nije bas potrebno objasnjenje kako se to radi, vidim da si jednom rekao, ali nema potrebe da detaljno objasnjavas kako "ubiti" signal GPS-a i mobilnog telefona. Ima nas jos koji znamo te fore, ali necemo da pricamo o tome, jer nema svrhe davati to u javnost...


@makso - Deyo ti je rekao da se citavo auto omota u alu-foliju tj.- ubaci u izolirani kamion- nema potrebe znati gdje se nalazi GPS....
 
Član
Faradejev kavez, u prevodu metalni kontejner, i caoooooooooo... To zna svako dijete koje je zavrsilo 7 razred i ima postenu ocjenu iz fizike, za razliku od ovih amatera lopova HAHA :)
 
Za mene najprakticnije pracenje preko GPS-a kada djevojci poklonim torbicu koju je strasno zeljela, a unutra ispod dvostrukog dna odasiljac,snimac, mini kamera itd....:D
Kaze ona meni : "pa ti uopce ne brines o meni gdje sam, kao da ti je svejedno gdje sam i sa kim sam...."
Brinem, brinem i te kako !!!:icon_smile:
Problem nastaje kada torbicu bojom treba "prilagoditi" odjeci koju nosi....:icon_confused:
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
Za mene najprakticnije pracenje preko GPS-a kada djevojci poklonim torbicu koju je strasno zeljela, a unutra ispod dvostrukog dna odasiljac,snimac, mini kamera itd....:D
Kaze ona meni : "pa ti uopce ne brines o meni gdje sam, kao da ti je svejedno gdje sam i sa kim sam...."
Brinem, brinem i te kako !!!:icon_smile:
Problem nastaje kada torbicu bojom treba "prilagoditi" odjeci koju nosi....:icon_confused:

hahahaahah, dobra fora......hahahahahaha
 
Član
syncro je napisao(la):
Faradejev kavez, u prevodu metalni kontejner, i caoooooooooo... To zna svako dijete koje je zavrsilo 7 razred i ima postenu ocjenu iz fizike, za razliku od ovih amatera lopova HAHA :)

Postujem ja to da to nije neka velika fora, ali ovi "profesionalci" iz Cacka nisu znali tu foru...
 
Početnik
super reklama firme....jos samo da lopovi nisu uvjek jedan korak ispred..:lol::lol::lol:

on ako dodje da ga ukrade dzaba ti sve zastite i pracenja,osim kaska...
 
Član
uostalom, ovo za mene ne vrijedi...ako je lopov pametan dosta da ukrade skodu, onda je i dovoljno pametan da ce izvuci vise od 50% cijene ako je prodaje u dijelovima, a ne u kompletu...sve VW-Audi-Seat zigovi na dijelovima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top