SaMoStreetRace 2007 / II

SaMoStreetRace 2007 / II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma to se neko prijavio bezze radi fazona kakav naser i kakav ferari...........Mogo sam se i ja prijavit s lamburđinijem.... :)
 
Član
Ne ulazim u to dal ima ili ne al znam da njega ne zanimaju ove gluposti SR i sl....... Al et sto se mene tice volio bi da dodje da ga oderu SR kantice :)
 

IGY

Član
Lav je napisao(la):
ima naser ferrarija fakat. odavno
Haris Tiro/alfa romeo 75 America/3.0 V6

ako je to ona crvena alfa sa bjelim felgama, nije nesto brza, par puta smo se poganjali i mogu ti reci da ljepo izgleda u retrovizoru, a i Alen je isto dere, no bilo kako bilo vrjeme ce pokazati svoje puno srece mu zelim
 
heheh
ma salio se samo :icon_biggrin:

ona druga alfa je ljuta... 11,... sec ;)

btw. tirina alfa moze ispod 15.5 na 402m (izmjereno..), nisam bas siguran da vasi golfovi to mogu.. mozda alenov..
 
ako si davno poslao prijavu a nema te na listi posalji ponovo.
nisu sve prijave stigle u prvih par dana dok puccola nije podesio skriptu...
 
silverstar je napisao(la):
heheh
ma salio se samo :icon_biggrin:

ona druga alfa je ljuta... 11,... sec ;)

btw. tirina alfa moze ispod 15.5 na 402m (izmjereno..), nisam bas siguran da vasi golfovi to mogu.. mozda alenov..

haha...mozda neka druga alfa,njegova ne vjerujem...bar po pricama;)
Ali ako tako dobro ide kao sto kazete sto niste nju uzeli pa je radili kad je tako brza nego vi uzeli hondu...;)
 
Član
ide ovo u prepucavanje treba sacekati Mostar i vidjeti sve.... ja tvrdim da je stojadin brzi od vas obojice zajedno :D vidjece se sve u Mostaru
 
Micky je napisao(la):
ide ovo u prepucavanje treba sacekati Mostar i vidjeti sve.... ja tvrdim da je stojadin brzi od vas obojice zajedno :D vidjece se sve u Mostaru
...svaka ti cast...fino sacekamo mostar i vidimo;)
 
Član
Micky je napisao(la):
ide ovo u prepucavanje treba sacekati Mostar i vidjeti sve.... ja tvrdim da je stojadin brzi od vas obojice zajedno :D vidjece se sve u Mostaru

:icon_biggrin::icon_biggrin:

moze biti ali uz
products_nos_05123.jpg
 
Član
Šta se ba prepucavate, nije bitno koje brži. Imate fino klase po vremenima pa bujrum...Ne vidim svrhu rasprave...
@Boki,Igy- nemojte tako, Alfe ide i kako ide, to nije vaš problem. Nemojte bezze potcjenjivati nikog, jer bezze samo dižete tenzije ni zbog čega..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top