SaMoStreetRace 2007 / II

SaMoStreetRace 2007 / II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh necu stici zavrsiti skodu ni priblizno za street styla, mozda iduci put hehe...ima jso za raditi na njoj podosta heh.....a ni onda necu dobiti neki pehar, ali valja samo zbog zajebancije i da budem vidjen haha :D
 
ZVANICNA OBAVIJEST SaMoSTREETRACE

datum: 3 i 4 11 2007
lokacija: pomocna pista aerodroma Mostar
sadrzaj:
-utrka na 402 m za auta - PRIJAVA 50 KM / dan
-utrka na 402 m za motore - PRIJAVA 50 KM / dan
-styling takmicenje - PRIJAVA 30 KM / dan
-db drag takmicenje - PRIJAVA 30 KM / dan (u organizaciji 'KENWOOD'-a)
-nagradna igra
-show program i egzibicije

broj auta za utrku limitiran na 100 !!!

nagrade 402 m za auta:
1.mjesto - 100 % od uplata podijeljeno sa brojem klasa + pehar
2.mjesto - robna nagrada sponzora + pehar
3.mjesto - pehar
nagrade 402 m za motore:
1. mjesto- 100 % od uplata + pehar
2.mjesto - pehar
3.mjesto - pehar
nagrade za styling:
1.mjesto - 100 % od uplata + pehar
2.mjesto - pehar
3.mjesto - pehar
nagarde za db drag:
dodjeljuje KENWOOD

zadrzava se pravo izmjena vezanih za nagrade. u slucaju da bude izmjena bit ce te na vrijeme obavijesteni.

program: (vazi za oba dana)
06.30 - 9.00 prijave i verifikacije
9.15 - sastanak sa vozacima
10.00 kvalifikacione voznje
... utrka
... proglasenje pobjednika

ulaz za gledaoce je 5 KM

ulaz na pistu vozilom bit ce omogucen samo takmicarima i njihovom pratecem osoblju. za gledaoce ce biti obezbijedjen poseban parking.

OBAVIJEST ZA KLUBOVE
sve klubove koji namjeravaju organizovano doci na pistu i prezentirati svoj klub molimo da se predhodno najave. to mogu uciniti na mail contact@streetraceclub.com . u mailu obavezno navesti sva vozila koja dolaze sa registarskim oznakama (broj vozila je jako bitan zbog ogranicenog prostora na pisti). najavu izvrsiti najkasnije do nedjelje 28.10.2007 u 18h.
ova obavijest ne odnosi se na klubove koji ce se takmiciti tj, ciji broj takmicara prelazi broj prateceg osoblja, jer je za njih i njihovo pratece osoblje osiguran prostor u parku vozaca.

sva ostala pitanja mozete postaviti na forumu amk nitro ili na forumu srcs, ili na oficijelni mail jednog od ova dva kluba.

sretne pripreme i vidimo se na pisti...
 

JD.

Član
znaci kako sam skontao Styling i dB drag ce biti oba dana ???

hoce li biti neke klase u Stylingu ili ce biti samo to 1,2 i 3 mjesto ?
 
ps
zadnja klasa je klasa 17+ (na zahtjev mnogih domacih takmicara)

za styling jos uvijek nemam sve informacije. cim budem sta saznao javljam...
 
prije svega to se odnosi na nagrade za style, posto u taj dio nisam upucen 100 %
SRCS ce raditi samo na utrci, mjerenje vremena i ostalo okolo.
za styling se ocekuje dogovor pocetkom sedmice, i cim budem znao nesto konkretno, bit ce i objavljeno.
osim toga imamo obecane robne nagrade za 2 mjesto, ali znate kakvo je stanje ovdje. dok ih ne budem drzao u svojim rukama nesmijem nista garantovat :)
prvo mjesto je 100 % od uplata, i to se nece mijenjati ni u jednom segmentu takmicenja (race auta, race motori,styling)...
 
Član
Nice nice, svaka cast :)

Puno srece u organizaciji, mozda dodjem ako nafatam ovog jednog trkaca :D
 
Član
ja sam stavio lance umjesto slikova ima da kopam heheheh joj ludila doci na posao sa ljetnim gumama heheh vidimo se na vrbanji kasnije drift ovo ono zategao sam rucnu :D:D:D:D
 
Legend
Joj evo i u TZ poce padat upravo, a pahulje padaju velicine kao sljive :)
A ja na ljetnim 17" bice veselo, a od MoSR definitivno nista ja ne dolazim, bice prvi koji sam fulio.
 
Početnik
Micky je napisao(la):
ja sam stavio lance umjesto slikova ima da kopam heheheh joj ludila doci na posao sa ljetnim gumama heheh vidimo se na vrbanji kasnije drift ovo ono zategao sam rucnu :D:D:D:D
drift nego sta, evo mozemo veceras odma probati , ako ima zainteresovanih,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top